стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


список форумів ::: додати тему :::
перейти в


 1. [ Заклеїти палатку ] додав(-ла) tony40 00:19:28 23/06/2007 [ permalink теми ]
  Привіт усім.пошу поради.в моїй палатці пірвався зовнішній тент(в тамбурі).площа десь 2 см.кв.як заклеїти і чим?дякую наперед
  • [ Re: Заклеїти палатку ] відповів(-ла) Astrik 01:49:52 23/06/2007
   Маю таку річ і вже скористався нею, пропалив зовнішній тент. після того як заклеїв, встиг сходити вже 3 - 4 походи ніби не тече.
   Спробуй пошукати в неті таку річ як "K+Tape repair tape" виробник "Kenyon".
   Веб адреси незнаю, на упаковці ніяких згадок на це немає. Одна проблема, я не впевнений що ти знайдеш саме те щор я написав в Україні.
   Але може знайдеш, або щось подібне шукатимеш.
   Ще одне, так для інформації, ця стрічка розмірами 8см шириною і десь 46см довжиною, ціна, близько 3-4$
  • [ Re: Заклеїти палатку ] відповів(-ла) Fletcher 07:44:52 26/06/2007
   Якшо площа дійсно маленька, то можеш звернутись в конттори які проклеюють шви наметів та гідро спорядж. В Києві знаю одну як треба дам посилання
  • [ Re: Заклеїти палатку ] відповів(-ла) North 14:41:41 30/06/2007
   Я свою маленьку дірочку клеїв таким самим матеріалом як тент, в мене на чохлі є вставка-зразок тканини.
 2. [ Устілки ] додав(-ла) вол 10:45:29 21/06/2007 [ permalink теми ]
  Доброго здоров"я всім.Чи не підкажете де можна у Києві купити якісні устілки до трекінгового взуття.Черевики цілі, а устілки стали дуже тоненькі. Заздалегідь вдячний.
 3. [ дуга для палатки ] додав(-ла) x-ray 19:13:11 20/06/2007 [ permalink теми ]
  Народ, підскажіть де в Києві можна купити дюралеві дуги, крім Команди Екс, в них зараз майже ніяких немає... :(, бо щось в неті нічого не знайшов
 4. [ наплічник ] додав(-ла) Liber72 14:35:14 19/06/2007 [ permalink теми ]
  вибираю рюкзак,хто юзав Campus Voyager 75 плюси,мінуси.підкажіть інші варіанти в тій ціні.наперед вдячний
  • [ Re: наплічник ] відповів(-ла) myskiv 19:17:22 19/06/2007
   Прямим конкурентом кампусу є компанія Бергсон і її наплечник Bergson Broad peak 75, приблизно та ж ціна ці ж якості, але бренд в Україні трошки більше розкручений.

   Та ж ціна на Pinguin Explorer 75 дуже непоганий варіант в цьому сегменті, Loop має багато трекінгових рюкзаків в цьому сегменті. (Broad peak, Utah, Advance) з українських Сommandor Expert 75, Terra incognita (в них там декілька схожих серій)
   Але моя рекомендація поміряйте кожен з них і відчуйте як сидять на спині. Всі вони одного класу зі своїми перевагами або недоліками. В кінцевому випадку, вийде так, що оберете, той, що найгарніший.
 5. [ Черевики ] додав(-ла) Tolstopuz 20:07:07 12/06/2007 [ permalink теми ]
  Прохання порадити модель черевиків.
  Мета використання це 4 сезони. Але в основному зимові-весняні походи пристойної складності. Бажано щоб був рант під кішки, але це не обов`язково.
  Я планував купувати La Sportiva Makalu. http://bizzon.com.ua/product_i nfo.php/cPath/254/products_id/ 1980 На одному із сайтів прочитав що у чоловіка вони постійно мокнуть. Це мене і збентежило. Дана ціна є верхньою. Зараз дивлюсь на Асоло. Але у La Sportiva мене привабила металева пластина у підошві. А про Асоло я нечув жодних відгуків.Хто знає що у Асоло означає параметр КАРКАС. Може хтось порадить якусь іншу модель. Буду вдячний. Просто як для мене то за черевики це досить не мала сума грошей і не хочу прогавити.
  • [ Re: Черевики ] відповів(-ла) Ricoh 22:08:51 12/06/2007
   Hanwag Alaska GTX, MEINDL Island Pro GTX, MEINDL Air Revolution 2.0 GTX. Орієнтовна ціна 200 євро. В Європі. Чи є в продажі в нас - не знаю.
  • [ Re: Черевики ] відповів(-ла) Astrik 01:34:16 13/06/2007
   Взагалі під чотири сезони для походів у гори важко рекомендувати якесь взуття . Як правило, гірські зимові черевики розраховані на сніг і мороз, підвищений рівень вологи - тобто на досить екстимальні умови. Як результат вони є якправило утеплені або мають товстіший шар шкіри, або ж з пластиковим покриттям. Окрім того зимове гірське взуття розраховане на використання кішок, черевики мають спеціальне кріплення або ж ранти. Підошва дуже часто є підсилена металевою пластиною. Ще один не менш важливий фактор, це те, що підошва для зимового взуття виготовленна з більш жорсткої пластмаси ніж для літнього. Таке взуття має гірше счеплення з поверхнею тобто воно є більш слизьким. Отже, зимове гіриське взуття у порівнянні з літнім є: значно теплішим, важчим, жосткішим, слизькішим. Чи це є прийнятно для середини весни літа чи для осені? Я думаю що ні. Якщо походи плануються у місцевостях де немає достатньо снігу, фірну чи льоду, то комфорт у такому взутті буде не нейкращим.
   Я розумію бажання з економити на взутті, але май на увазі, що взуття у поході чи не найголовніша річ. Від неї залежить як довго, як далеко, як безпечно ти зможеш йти.
   Я б рекомендував розділити на два сезони: пізня осінь-зима-середина весни і середина весни - літо осінь і відповідно мати два види взуття "зимове" і "літнє". Це зроблить твої мандри більш комфортними.
   Розглядаючи літні і зимові черевики можна зазначити, вибір літніх значно ширший ніж зимових. Ціна у літнього взуття також значно нижча. В Україні, асортимент літнього гірського взуття більш-менш існує тоді як асортимент справді зимового взуття є досить малим. Головна причина цього ціна. Справжнє зимове взуття рідко можна знайти з ціною нижче 180-200$.
   Радити якусь конретну модель не вважаю за розумне бо кожна модель сидить на нозі по різному моделі від різних компаній також відрізняються не лише виглядом, технологіями а також і тим, як сидить на нозі те чи інше взуття. Все потрібно міряти.
   Продовження ->->->->->->->>>>>>>
  • [ Re: Черевики ] відповів(-ла) Astrik 05:20:22 13/06/2007
   Продовження
   Безперечно, при виборі того чи іншого взуття слід враховувати такі фактори як матеріали, яка підошва, як пошито, з одоного куска шкіри чи з декількох, на який сезон розраховано, хто виробник.
   Маючи можливість- переміряв досить багато моделей зимового і літнього взуття від таких виробників як Scarpa, LaSportiva, Asolo, Timberland, Vasque, Montrail, Lowa, Dunham
   одні моделі подобались більше, інші менше. В одних бачив одні перваги в інших інші. Але, взуваючи себе в те чи інше взуття, звертаєш головну увагу на те як воно сидить на нозі. І що з того якщо воно десять разів хороше і з найкращими х-ками, а в нозі відчуваєш дискомфорт. Як результат дивишся вже на іншу модель або виробника.
   Що до твого вибору La Sportiva Makalu, міряв і ходив в цьому взутті. дуже сподобалось. Хороша шкіра, пошита з цільного куска, підошва Vibram, ранти, але це взуття трохи тиснуло мене в районі гомілки. Пробував іншу пару, те ж саме, пробував пару на піврозміра більшу, не вирішило питання. Так що, від цього взуття я відмовився. Хоча особисто воно мені дуже подобалось. Але це не значить що фоно не підійде тобі. Окрім того, ти пишеш що взуття тече. Неіснує жодного шкіряного взуття котре не промокало б !!! Аби упередити намокання існують спеціальні водовідштовхуючі засоби. І лише з ними взуття залишається відносно сухим достатньо тривалий час.
   І останнє, я чесно кажучи сумніваюсь що ти захочеш ходити у цьому взутті по Карпатам чи подібним горам літом, це чисто зимове, взуття. Руками, ти не зможеш зігнути підошву. Вага близько 2кг пара.
   Але якщо у тебе плани на гірські походи з рубанням снігових сходин то це взуття в самий раз. Лише ще раз кажу, аби зручно сиділи, бо потім у реальному поході незручні черевики будуть як надокучлива муха.
   Щодо мене особисто то в мене такий набір:
   Срд. весни - кінець осені - Dunham (Waffle Stomper). Планую поміняти на модель від Vasque - Sundowner Summit GTX
   Зимовий період - Scarpa SL M3.
   • [ Re: Re: Черевики ] відповів(-ла) smarn 10:17:12 13/06/2007
    На всі 4 сезони черевиків нема. Можна звичайно купити щось солідніше на літо а зимою одягати бахіли.... Але я не знаю чи ти знайдеш нормальні в УА, тобто такі щоб не закритими були тільки підошви....
  • [ Re: Черевики ] відповів(-ла) Tolstopuz 19:03:31 13/06/2007
   Дякую за відповіді. Хочу дещо конкретизувати питання. Про важливість вірного підбору взуття я знаю туризмом 9 рік займаюсь. Мене цікавлять конкретні варіанти моделей які Ви носили та Ваша особиста думка. Так більше навантаження буде на зиму. Саме на технічну роботу, і биття сходинок і льодолазіння, і технічні довгі маршрути. Ще може хто носив ASOLO Granit? Влітку мене повністю задовільняють кросівки поки не доводиться одягати штормові штани, а отже і ліхтарики на ноги. Тоді використовую черевики. під промоканням я мав на увазі саме вбирання води. А не той варіант що від вологи всередині стає мокро.
   • [ Re: Re: Черевики ] відповів(-ла) Sunrise 14:47:54 15/06/2007
    Можна взяти на літо і на зиму одну пару. Мають бути повністю шкіряні, не треба ніяких утеплювачів. Альпіністкі "танки" не треба: літом в Карпатах - носенс. Підошва має гнутися, але і не бути занадто м’якою. Розраховувати, що зимою вдягати на товсту шерстяну (краще трекінгову) шкарпетку. Але тоді літом під тонку буде в них занадто вільно.
    • [ Re: Re: Re: Черевики ] відповів(-ла) Sunrise 14:54:10 15/06/2007
     В мене Асоло повер матік 200. Розраховував використовувати тільки зимою. Але так як всі мої літні пірвалися, то юзаю їх і зараз. ДУЖЕ ЗРУЧНІ. Пройшов в них в поході майже 140 км, ні одного мозолю не натер. Комфортно. Але після переправи вбрід річки, коли в них залилася вода, було кепсько. Через гортекс довго були вологими.
     • [ Re: Re: Re: Re: Черевики ] відповів(-ла) zhyvoy 09:25:48 16/06/2007
      Як хочеш себе зручно почувати і зимою, і літом обовязково 2 пари - без варіантів! Тим більше, що потрібно відбивати сходи і таке інше. Особисто я зимою буваю тільки у Карпатах. Використовую вже десь 3 зими Коламбію, модель не знаю купляв на розпродажі. Знаю, що дер... і т.д., але покі у них цілком зручно і комфортно. На теплий період недавно взяв LaSportiva Thunder, вже випробував на травневій Говерлі поки тільки +. Знайомий вже декілька років ходить у Makalu дуже задоволений. Тільки зимою! Доречі у цієї моделі непогані відгуки від людей які ходять по Кавказу. Також тільки позитив чув у знайомих про Meindl та Scarpa. Про Asolo не скажу нічого.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Черевики ] відповів(-ла) zhyvoy 13:14:45 19/06/2007
       Доречі подивився на Асоло Граніт(1280 грн.), дуже схожі на Макалу. Але Спортива коштує майже так само, як Граніт з Гортексом. А варіант Макали з мембраною Гортекс коштує за 300 баксів(1570 грн.).
  • [ Re: Черевики ] відповів(-ла) Sunrise 15:35:10 19/03/2008
   граніт матюкають .... розипаються вони ... якість впала
  • [ Re: Черевики ] відповів(-ла) bogdan@stpp.org.ua 10:44:04 10/03/2010
   Де в Україні купити гірські черевики Meindi
   Богдан
 6. [ компакт ] додав(-ла) postman31 11:00:08 11/06/2007 [ permalink теми ]
  Друзі! а порадьте компактний набір спальник + намет. на літо.
  • [ Re: компакт ] відповів(-ла) vassia 12:47:34 12/06/2007
   а мені черевики - хороші надійні, легкі, фірмові, дешеві і щоб не промокали
   • [ Re: Re: компакт ] відповів(-ла) postman31 16:45:34 12/06/2007
    ох, vassia розумник :) піди купи собі асоло з гортексом - будиш довольний :) а я вот скільки по сайтах не лазив - намет вагою в 1,2 кг не бачив. і спальника тоже. продавали мені терру інкогніту - моделька, здається, так і називалася compact, але він на свою компактність геть не функціональний...
    так шо давай, vassia, думай, а стібатися потім разом будемо :)
    • [ Re: Re: Re: компакт ] відповів(-ла) vassia 17:26:21 12/06/2007
     гм....Якщо ти серйозно, то баксів за 700 без проблем. А стібаюся бо ти ставиш некоректні і неконкретні питання, на які можна дати розлогу відповідь на кількох сторінках. Вивчи правила (формальні і неформальні) спілкування на (нормальних) форумах.
   • [ Re: Re: компакт ] відповів(-ла) victour 08:36:28 13/06/2007
    Якщо дійсно хочеш, можу показати класне місце з нормальними капцями - гортекс, вібрам...
  • [ Re: компакт ] відповів(-ла) Astrik 05:41:05 13/06/2007
   Спальник - MountHardware (Phantom 32) 0С/ 600гр 260$
   - Marmot (Atom Reg) 5С/453 гр 249$
   - Marmot (Hydrogen Reg) -1C/ 595 гр 309$
   Намет - Big Agnes (Seedhouse SL2 (SuperLight)) двомісна/ 1.5кг/підлгога-тент 30D nylon rip-stop 1200мм waterproof polyurethane coating/ 320$

   Ціни без ПДВ.
   • [ Re: Re: компакт ] відповів(-ла) smarn 10:10:18 13/06/2007
    Ага, майже задарма...
    Може що з Bibler порадиш? Чи таке в неті не знайшов?
    • [ Re: Re: Re: компакт ] відповів(-ла) Tasic 07:45:40 14/06/2007
     Потрібно у анкеті на сайті доробити можливість встановлювати ступінь розпальцовки користувача на лапці-емблемці :)
     Тоді одразу буде зрозуміло, що людині радити: якщо сильно розведені, то якраз те, що запропоновано, і піде :)
   • [ Re: Re: компакт ] відповів(-ла) postman31 13:21:16 14/06/2007
    о. ... поліз в нет ізучать запропоноване. дякую :)
    • [ Re: Re: Re: компакт ] відповів(-ла) vassia 16:55:24 14/06/2007
     Приємно ,що є середній клас на сайті.........
     • [ Re: Re: Re: Re: компакт ] відповів(-ла) postman31 15:36:46 16/06/2007
      угу... вот вони в магазіні продують той манет за 300 у.йо. но а ти, наприклад чув колись, скілько коштує його доправити з Гамерики до нас?
  • [ Re: компакт ] відповів(-ла) LLL 21:08:55 17/06/2007
   намет - hannah stash
   спальник - скаут
   разом десь 2 кг буде
 7. [ Прокат наплічників ] додав(-ла) Vlodko 16:42:02 07/06/2007 [ permalink теми ]
  Добрий день! Підкажіть будь ласка де в Івано-Франківську можна знайти прокат наплічників та спорядження?
  Дякую
 8. [ Фурнітура до наплічників! ] додав(-ла) Dr.Crazy 10:12:26 06/06/2007 [ permalink теми ]
  Підкажіть де можна купити фурнітуру до наплічників. Потрібна пряжка до поясного ременя. Місто значення не має.
 9. [ Черевики SANMARCO (Gore-Tex) ] додав(-ла) Serhiy 11:12:15 05/06/2007 [ permalink теми ]
  Привіт. Буду вдячний за відгуки про сабж.
 10. [ Намети Hannah ] додав(-ла) Dyoma 11:08:41 04/06/2007 [ permalink теми ]
  Привіт всім. Хочу купити намет. Поки шо зацікавив Hannah COVERT S II. Можливо хтось ним користувався? Як він у походах? І взагалі, які рекомендації щодо самої фірми? ДЯкую

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.


список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::