стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


список форумів ::: додати тему :::
перейти в


 1. [ Наплічники Еліта ] додав(-ла) Tasic 19:53:36 22/09/2004 [ permalink теми ]
  Треба купити наплічник. Подивився я, що у нас є (від 750 грн до 100 :)
  По-моєму, баланс ціна-якість у Еліти 100л. Я таскав такий разів сім і нічого АБСОЛЮТНО не порвалося. Ще його носив разів зо пять його власник. І теж все нормально. Кампус мені не сподобався. Якийсь він ніжний за 450 грн. От недолік у Еліти в тому, що на сильному морозі у капюшон важко залізти- обледеніння :)) і ще дуже короткий пасок на пузо з курткою (шо їм, шкода було, чи шо кілька сантиметрів накинути ?)
  По-моєму, на Карпати він тягне. А якщо я взяв би мішок запасної фурнітури і поперся на Кавказ, з чим би повернувся?
  Пишіть, а то треба щось вибрати!
  • [ Re: Наплічники Еліта ] відповів(-ла) Юрко 08:33:22 23/09/2004
   Найближчим часом виберуся на умовний тест-драйв нових плецаків (напр. Трек-Спорт, Салєва, ПанАльп, Капрікорн), спробую їх трохи руками-ногами порвати... А поки можу рекомендувати з потрібних об’ємів і рідного тіко Терру, Командор і з натяжкою Едвенчер (взято з досвіду експлуатації і популярності серед туріків). З імпорту - аби тільки гаманець не тріс.
  • [ Re: Наплічники Еліта ] відповів(-ла) Roman 10:16:47 23/09/2004
   Бери Капрікорн або Каррімор - не прогадаєш ;-)
   • [ Re: Re: Наплічники Еліта ] відповів(-ла) unmay 14:13:18 23/09/2004
    Цікаво бачити поряд себе Капрікорн і Karrimor :))) То якби Daewoo і Mercedes поряд поставити :) Але з тими Карріморами не все так однозначне... Є версії для польського ринку, що мають інші назви і коштують 2 рази менше від тих, що призначені для західного споживача. Так ось нарікань на них можна знайти в польських форумах достатньо, є популярним навіть таке гасло "No more Karimor!"

    А я все далі юзаю Трек-Спорт Татран і не нарікаю - довго ж ти Юрко будеш його рвати :)))
    • [ Re: Re: Re: Наплічники Еліта ] відповів(-ла) Юрко 17:29:18 23/09/2004
     Сестрі днями мав брати Тревел Екстрім МакКінлі 90 л (сама возжелала). Взяв так легонько передню силову петлю потєгнув... А вона взєла і по швах полізла... Добре, що Траверс не заставив купувати :)) А Трек-спорт той Татран я бачив на якомусь шльоцику. Такий сріблястий. Чьота він мені ззовні не дуже сподобався. Але як побачу десь в сталіце - забадяжу усілєну тестуху. Також треба Баск вжарити. Скоро буде, каротче.
    • [ Re: Re: Re: Наплічники Еліта ] відповів(-ла) akorud 10:38:59 24/09/2004
     Як користувач оригінального англійського каррімору - застережень не маю. Хто має якісь питання - відповім. Хоча бічні кишені - то на любителя. Щодо польських версій - знаю що є таке, але нічого більше про них не знаю.
     • [ Re: Re: Re: Re: Наплічники Еліта ] відповів(-ла) simond 17:27:44 24/09/2004
      Де береться той самий оригінальний Каррімор (маю сильну підозру, що в Киеві - ні де...)?
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Наплічники Еліта ] відповів(-ла) akorud 15:26:46 25/09/2004
       маю таку сильну підозру... хоча в києві я вже років 3 не був, так що хай хнавці поправлять. В Польщі це сама популярна марка (з справжніх буржуйських) - в кожному магазині валом.
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Наплічники Еліта ] відповів(-ла) Andre 10:27:34 27/09/2004
        Якщо маєш оригінального англійського то це супер. Останнім часом виробництво Karrimor винесено в Китай. Хоча це не обов"язково означає втрату якості. Просто вони суттєво збільшили свої прибутки.
        Мені особисто дуже подобаються наплечники Millet. Потрохи дозріваю до придбання. А поки хожу зі старим Елітівським перших випусків. Йому вже більше вісьми років і ще живий. Хоча і кряхтить і хромає як справжній дідусь :-)
  • [ Re: Наплічники Еліта ] відповів(-ла) Tasic 19:22:01 24/09/2004
   купив я Еліту. 220 грн. Маю вже досвід експлуатації і досить задоволений. Командори були, але сервіс у них точно такий самий, як і в Еліти (у крамниці сказали, що вони нічого не заміняють і не ремонтують, бо ще ні у кого нічого не рвалося :). Спроба замінити нижній замок у Франківську ні до чого не приводить, так що майже все одно. Підвіска у Командора, звісно, трішки краща (може, мені так здається), але, видно я геть невибагливий (якщо мені примус подобається :))
 2. [ Коммандор втрачає гідність ] додав(-ла) Юрко 08:57:09 22/09/2004 [ permalink теми ]
  Не знаю, може я такий обдарований, але як працівники цієї фірми не можуть двічі підряд виконати замовлення, певно тре задуматись. Коротче, якщо міняєте в офісі Коммандора (Саксаганського) якісь замки по гарантії (особливо в Ані), або щось пірвалося - беріть папір та ручку і квадратними буквами (навіть якщо Аня буде переконувати, що все запам’ятала) напишіть ЩО І ДЕ треба поміняти. А краще залишіть свій мобільний, аби з’ясувати все як слід. А ще краще поїхати зразу в цех і там з майстром у власній присутності все поміняти. З семи пунктів, які я просив поміняти, мені поміняли лише два, й то некритичні несилові стяжки. Певно піду в Еліту принижуватись, але вже після того, як прийду. А йти мені багато. Висновок такий: вироби цієї фірми непогані, але обслуговуючий персонал бажає бути трішки кмітливішим.
 3. [ Хмельницький речовий ринок- діло, чи фуфло? ] додав(-ла) Євген [guest] 23:56:08 21/09/2004 [ permalink теми ]
  Підкажіть, прошу, таку річ,- чи вартує асортимент названого базару(а саме та його частина що стосується теми форуму) того, аби їхати туди з Києва? Конче потрібен гірський ровер б\в за прийнятною ціною, а в столиці ходить чутка, наче до Хмельницького возять уживані(чи крадені) європейські за 200-300гривень...
  • [ Re: Хмельницький речовий ринок- діло, чи фуфло? ] відповів(-ла) yhirnyak [guest] 16:40:31 23/09/2004
   чутку тре поапдейтити - раніше возили багато, і вживаних крадених і просто вживаних. зараз могло помінятися бо через загрозливі оберти крадіжок велосипедів на кордонах ЄС митники почали звєрствувати - якщо знаходять велосипед без документів (квитанції), перевізнику вєк візи нє відать.
   возили велосипеди часто водії тірів та автобусів як супутній куплений за 20-30Євро в німецьких наркоманів груз, зараз ніби не варта ризикувати.
 4. [ Підкажіть ] додав(-ла) chubik [guest] 12:44:28 20/09/2004 [ permalink теми ]
  Де можна в Польщі придбати гірські лижі(можна б/у) і гірські велосипеди.
  Адреса, телефон, факс.
  • [ Re: Підкажіть ] відповів(-ла) vassia 14:32:06 20/09/2004
   Хе-хе......
  • [ Re: Підкажіть ] відповів(-ла) akorud 15:26:50 20/09/2004
   вроздріб - лижі на базарі в Кракові (але починає працювати десь з середини жовтня). Гуртом - не знаю
  • [ Re: Підкажіть ] відповів(-ла) Andriychyk 00:55:13 29/10/2004
   В Сихові на секонді!
 5. [ Тест-драйв Шмеля ] додав(-ла) Tasic 16:26:54 19/09/2004 [ permalink теми ]
  Знац-ця, розказую, як підривав ворожий штаб :)
  Підготувався у дусі кращих традицій (забув узяти маленьку лійку для примуса, десь подівся шланг, аби відсмоктати бензин з бензобаку, цілий тиждень пам’ятав про сухий спирт, але так і не встиг).
  Але: бензин знайшов у гаражі у каністрі, звідтам перелив у банку, а з банки – здоровим шприцом у примус :-). Вийшло досить чисто. А сухий спирт і не допоміг би, або була б пародія.
  Випробовування пройшли на ура! 2л води при 20 градусах забортної температури закипіли за 10 хв (кришка була закрита).
  Результати спостережень:
  1) дехто думає, що примус працює від того, що бачок накачують насосом. То не зовсім так. Насос допомагає при низькій температурі, коли бензин втрачає здатність до випаровування. Якщо його залишити на спеці, рідина усе-одно полізе нагору. А от для того, щоб отримати голубий вогник без кіптяви, потрібно, щоб з форсунки виходили ПАРИ бензину. Для цього форсунку потрібно добряче прогріти. Рідкий спирт справився із задачею на відмінно;
  2) на запуск примуса пішли 3 хв;
  3) дуже радив би запускати примус із рідким спиртом. На морозі полум’я його сухого еквівалента може бути недостатньо. Можна комбінувати. Мета одна: температура форсунки з периферією повинна бути якомога вищою. Часом примус запускають за допомогою РІДКОГО (а у газовій фазі) бензину, що витікає з форсунки і скапує вниз, у чашечку. Варварський спосіб, бо коптить при цьому безбожно;
  4) при роботі бачок трохи нагрівається. Якщо діаметр казана, який висаджують на примус, буде більшим за штатний, примус можна перегріти, бо згори буде тепловий екран, що спрямує кілоджоулі униз;
  5) бувалі радять під пальником ставити екран, що відбиватиме тепло угору (ще не пробував, але логічно);
  6) посуд не підгорів абсолютно. Реально, як на газі;
  7) знову ж бувалі кажуть, що примус – річ жива, має інтелект і дуже паршивий характер. При цьому не комплектується однією важливою річчю: головою. Тому потрібно використовувати свою :).
  Загальний висновок: СУПЕР!
 6. [ матеріали ] додав(-ла) Myroslaw 12:21:10 16/09/2004 [ permalink теми ]
  Підкажіть де в нас пожна купити матеріали типу фліс, горе-текс, полари і тому подібне.
  Питання в чому, моя знайома займається пошивом, регулярно ходить з нами в гори, (практику проходила на extreme-travel вроді) раніше брала матеріали там, я бачив і багато ескізів і готові продукти наприклад лижний костюм (штани+куртка) тоже хочу такий. На мою думку це краще пошити конкретно під себе з власними побажаннями і врахуванням власного та "сайтового" досвіду ніж купляти в магазині і вивалювати за це купу грошей
  • [ Re: матеріали ] відповів(-ла) Myroslaw 12:23:56 16/09/2004
   хоча звичайно є деякі речі які всетаки варто купити ніж шити самому
  • [ Re: матеріали ] відповів(-ла) DarkOne 12:54:30 16/09/2004
   в нас то де? ;)
   Десь я бачив адресу такого магазину, ним ще здається "вертикалівці" займаються...
   • [ Re: Re: матеріали ] відповів(-ла) Myroslaw 13:38:20 16/09/2004
    Львів, Станіслав, на крайняк - Київ
    польша
  • [ Re: матеріали ] відповів(-ла) yhirnyak 14:21:11 16/09/2004
   сумніваюся що можна вільно купити gore-tex тканину, чи якусь іншу визнану мембрану. продається лише провіреним виробниками, причому технологія виробництва їхня строго контролюється (наприклад як шви проклеюють)
   • [ Re: Re: матеріали ] відповів(-ла) Tasic [guest] 15:20:38 17/09/2004
    та, вроді, продається. Знаю, що у Станіславі є люди (принаймі, одна), що купує у Києві і шиє на замовлення. Але от як із швами... Думаю, що навряд чи їх нормально проклеюють
  • [ Re: матеріали ] відповів(-ла) yhirnyak 14:50:36 16/09/2004
   сумніваюся що можна вільно купити gore-tex тканину, чи якусь іншу визнану мембрану. продається лише провіреним виробниками, причому технологія виробництва їхня строго контролюється (наприклад як шви проклеюють)
  • [ Re: матеріали ] відповів(-ла) Юрко 17:35:22 16/09/2004
   http://www.bike.kiev.ua/~glebu s/gears_trade.html . Знаю тіко Кийоф. Глянь по лінку "У Чаплинского"
  • [ Re: матеріали ] відповів(-ла) Семен [guest] 20:50:45 19/09/2004
   Я можу продати такі тканини, але гортекса нема, можливо передати я в Тернополі дзвони р.(0352)235632 моб (067)3961039
 7. [ Karty dlia GPS! ] додав(-ла) korut [guest] 18:29:00 11/09/2004 [ permalink теми ]
  Hlopci day Bozhe shchesti!
  A chy nema v vas Kart dlia GPS Vkrayiny myloyi.
  Kupliu za liubi groshi (newelyki ta horoshi:)).
  Diekuvat.
  • [ Re: Karty dlia GPS! ] відповів(-ла) Юрко 09:13:36 13/09/2004
   karty ye, hlian link na sayt berkley u vidpovidnomu rozdili cioho saytu. a dlia roboty z nymy tre specprogu - ozi explorer.
  • [ Re: Karty dlia GPS! ] відповів(-ла) nevi 17:15:38 13/09/2004
   Береш будь-яку карту, скануєш, заганяєш в той OziExplorer, калібруєш (прив’язуєш малюнок до координат по відомих точках - можна виміряти самому за допомогою gps-receiver’a ;-) чи з тої ж відсканованої мапи взяти координати), і готово.

   Для берклівських (1 см = 1 км) є вже готові прив’язки для всієї України, плюс дані про висоти - див. http://bushi.info/cgi-bin/core .pl?prj=velo&dc=velo.html&dw=m aps.data&p=1&m=menu&ma=10301

   Всього тих берклівських карт - 531 штука, jpg-файли, кожен avg 1800 Кб - тобто, в сумі 531*1.8 =956 Мб.

   Цілком реально викачати ;-)

   ps: якщо все одно нічого не получиться, пиши, може якось поможу :-)
   • [ Re: Re: Karty dlia GPS! ] відповів(-ла) Tasic 15:29:14 17/09/2004
    мапи можна і не викачувати (особливо при dial up і :-), вони гуляють по Україні на диску. Так що, в кого проблема зі швидкістю та оплатою, варто пошукати і на розкладках/магазинах
  • [ Re: Karty dlia GPS! ] відповів(-ла) Myroslaw 09:43:31 14/09/2004
   дивись мило
 8. [ примус Мотор Січ ПТ-1 ] додав(-ла) Tasic 11:09:01 10/09/2004 [ permalink теми ]
  Народ, що ви про нього думаєте? А то не хочу бути альфа-тестером :)) На базарі є новий шмєль-4 100 грн., ПТ-1 у магазині 130 грн. Хочу саме примус, а не газ.
  • [ Re: примус Мотор Січ ПТ-1 ] відповів(-ла) mak 13:03:26 10/09/2004
   Стосовно СІЧ не знаю нічого. Сам вже довгий час користаю Шмел - досить задоволений. Шмель в свій час був відзначений знаком якості в СССР.
   Сам хочу переходити на газ.
   • [ Re: Re: примус Мотор Січ ПТ-1 ] відповів(-ла) Цубербіллер [guest] 13:42:50 10/09/2004
    А мене вже дістав дим від смерекових дров.
    Хочу переходити на букові... :)
  • [ Re: примус Мотор Січ ПТ-1 ] відповів(-ла) Tasic 18:01:19 14/09/2004
   Купив Шмєль за 80 грн. Скоро пробний запуск.
   • [ Re: Re: примус Мотор Січ ПТ-1 ] відповів(-ла) Юрко 18:31:54 14/09/2004
    в тебе некомплектна модель. Ще тре протигаз, аби брови не підгорали :)))))))
    • [ Re: Re: Re: примус Мотор Січ ПТ-1 ] відповів(-ла) Tasic 22:47:11 14/09/2004
     нє, то гума, небезпечно, ще приплавиться до пики :)
     тьху-тьху. Проба у суботу на косівщині, хто там буде - ховайсь! Вроді, п. Певна туди збиралася :)
     У неділю напишу, як то було.
    • [ Re: Re: Re: примус Мотор Січ ПТ-1 ] відповів(-ла) akorud 15:58:14 15/09/2004
     як його називають поляки - примус типу "бомба" :-)
     • [ Re: Re: Re: Re: примус Мотор Січ ПТ-1 ] відповів(-ла) Tasic 16:15:23 15/09/2004
      http://clubdoroga.euro.ru/prim us/primus1.html
      КРАТКИЙ КУРС БОЙЦА-МИНЁРА
      ладно, ладно, от зустрінемося десь зимою, я вас всіх чайком пригощу! Я вже чую, як хтось каже: із запахом бензину. А запаху не буде, бо буде дуже холодно!
      :)))
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: примус Мотор Січ ПТ-1 ] відповів(-ла) akorud 23:31:11 15/09/2004
       як зараз пам’ятаю як один з нас пробував розпалити сіє чудо зимою при 20-градусному морозі на снігу, коли вода знизу кипіла, а зверху льодяною кіркою вкривалася :-). Хоча слід віддати належне і примусу і розпалючвачу - через півгодини обкладання матом воно таки завелося :-)
  • [ Re: примус Мотор Січ ПТ-1 ] відповів(-ла) daisywheel 13:21:32 15/09/2004
   Забий на примуси, то напряжно. Юзай газ.

   Я купив Шмель-2 за 20 грн. б/в, але як посуд для пальника супер.
   • [ Re: Re: примус Мотор Січ ПТ-1 ] відповів(-ла) Tasic 15:57:46 15/09/2004
    пальник я ще куплю. Якийсь ЛЮДСЬКИЙ. Поки не вибрав. Треба почитати. Хочу на серйозний мороз (-30, може і нижче). Газ, кажуть, себе погано поводить на такій температурі. Тому хочу зі шлангом. І ще проблема: де його заправляти? Може, у Києві то просто, а у Франківську я не чув про таке (то не означає, що такого сервіса у нас нема).

    Хто пробував, як газ працює на звєрському морозі? Дуже цікавить.
    • [ Re: Re: Re: примус Мотор Січ ПТ-1 ] відповів(-ла) DarkOne 16:19:54 15/09/2004
     -30C з слів Чінгера і твоїх тоді було :)
     Газ замерзав під час горіння моментально, приходилося робити так - один балон горить, а другий на вогні зверху гріється :)
     Також багато залежить від пальника(в нас були поганенькі).
     Канечно туговато було, але наш чєловєк кругом викрутиться :)
     Мій Висновок - два балони і дальше буду ходити з газом...
     • [ Re: Re: Re: Re: примус Мотор Січ ПТ-1 ] відповів(-ла) Tasic 16:26:47 15/09/2004
      температуру я носом, ясно не міряв. Коли ми вибиралися увечорі назад (теж пригода була), місцеві казали, що то була одна із найхолодніших ночей за кілька років. У Дземброні було -26.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: примус Мотор Січ ПТ-1 ] відповів(-ла) DarkOne 16:44:07 15/09/2004
       Виліз з намету десь 21.00 покурити :)
       Перемичка, легенький вітерець, градусник в руці... Потерпів поки шкала не впала до -24С... і падала дальше, але вже не було сили стояти - вітер продував наскрізь.
       Романтіка :) Хочу ще!
     • [ Re: Re: Re: Re: примус Мотор Січ ПТ-1 ] відповів(-ла) Tasic 18:39:07 15/09/2004
      Є ВИХІД!

      Потрібно брати примус, розігрівати ним газовий балон і далі юзати його. Коли охолоне, процедуру повторити!
   • [ Re: Re: примус Мотор Січ ПТ-1 ] відповів(-ла) DarkOne 16:46:03 15/09/2004
    а під Петросом надивився, як одесити мучились з бензою і вирішив, що я ще не здурів ;)
    • [ Re: Re: Re: примус Мотор Січ ПТ-1 ] відповів(-ла) Myroslaw 17:50:45 15/09/2004
     тобі фігня в голові, я свого дома ніяк найти неможу (помятаю шо разом з двома балонами був), перерив все, перепитав всіх знайомих-ніби не зичив нікому, єдина можлива причина - ремонт в квартирі :-)))
 9. [ черевики ] додав(-ла) postman [guest] 18:47:40 06/09/2004 [ permalink теми ]
  а де в Києві можна придбати взуття Campus i Lowa???
  • [ Re: черевики ] відповів(-ла) ксюха 01:25:22 07/09/2004
   а правда, где??? буду в киеве в лктябре, ооочень хотелесь бы купить
  • [ Re: черевики ] відповів(-ла) Юрко 08:44:19 07/09/2004
   Глянь в "спорядженні" або тут: http://www.bike.kiev.ua/~glebu s/gears_trade.html
  • [ Re: черевики ] відповів(-ла) witty cat 11:20:52 07/09/2004
   Черевики Лова купила в Адреналіні, Мендель продають в Квадраті, що біля входу в метро Майдан, Кампус - в Команді Екс і в тому магазинчику, що відразу біля Траверса, на тому ж поверсі.
 10. [ ну дуже корисний лінк ] додав(-ла) unmay 11:26:09 31/08/2004 [ permalink теми ]
  може хтось не знає ще:

  http://ngt.pl/

  і результати тестів цікаво почитати і форум дуже корисний, особливо топік про промоції ;)список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::