стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


список форумів ::: додати тему :::
перейти в


 1. [ Намет Hannah Attack ] додав(-ла) kombat 15:50:46 24/10/2003 [ permalink теми ]
  Привіт товариство. Вибираю намет для зимових Карпат. Примітив Hannah Attack. Хочу почути ваші обсервації даного продукту, коментарі, за що буду дуже вдячним . І якщо хтось знає, де їх можна придбати за сприятливими цінами - кажіть :-)
  • [ Re: Намет Hannah Attack ] відповів(-ла) smarn [guest] 16:58:45 24/10/2003
   Недавно купив собі того намета в Івано-франківську за 800 грн, це з скидкою але ціна його там 915 грн. Палаткою за такі гроші повністю задоволений, хоча і не вдалося її поюзати в екстремальних умовах. До недоліків можна віднести: велику конденсацію, добто, зранку на тенді багато вологи але якщо палатка правильно розставлена і тенд не доторкаєтьсядо внутрішньої то внутрішня палатка повлістю суха, відкривати вентиляцію в внутрішній палатці немає смислу. Другим недоліком є маленкий тамбур, хоча рюкзаки поміщаються готувати на примусі тільки в тамбурі певно не вийде. Розкладається досить швидко і стоїть так, тобто можна переносити з місця на місце вже розкладену...:-)) Троха вній забагато всяких розтяжок, липучок і всякої біди не знаю чи знадобиться коли-небудь.Дуже стійка на вітрі. Шви проклеєні. Місця вистачає на двох дуже комфортно, та на троїх довгих місця буде дуже мало... Є "юбка" але тільки спереду, в принципі тенд лягає аж до землі і тому повинно не задувати. Ще раз кажу що вона коштує своїх грошей і не більше. Бачив я нову її модель там є зміни в кольрі і самій палатці, але казали що не скоро вони будуть в нас і коштуватимуть значно дорожче.
   Юзав я ще Модуль- так то відверте гімно настійливо рекомендую не купляти...
  • [ Re: Намет Hannah Attack ] відповів(-ла) Семен [guest] 18:38:18 26/10/2003
   Вартість 166$ дзвони я передам(0352)235632,(067)25371 31
  • [ Re: Намет Hannah Attack ] відповів(-ла) kombat 19:01:26 27/10/2003
   Тепер задумався над вибором серед Hannah Vertigo і Marabut Tengri Extreme. Ціна аналогічна, але:
   1. Hannah тент 5000 мм, у Марабута - 3000 мм, проте дно в Марабута 10000 мм, в Hannah - 7000 мм.
   2. Hannah має менші розміри (суттєво) в спакованому виді.
   3. Marabut із зовнішньою конструкцією, тобто можна ставити і в сніг і в дощ, і є гарантія, що всередині намету буде сухо.
   Отож такі альтернативи. На скільки є перевагою зовнішня конструкція ? Хтось має якісь коментарі ? І відчувається різниця між тентом 3000 мм і 5000 мм. Буду дуже вдячний Вашим коментарям.
 2. [ Хто небуть юзав "командор" ] додав(-ла) chichul 17:55:07 23/10/2003 [ permalink теми ]
  висловіть, будьласка думку про ці намети. чи варті вони уваги.
  http://www.commandor.com.ua/pr oducts_tents.htm
  • [ Re: Хто небуть юзав "командор" ] відповів(-ла) daisywheel 19:35:53 23/10/2003
   Я юзаю. Безумовно, фірма як і її продукція уваги варті.
   Досить недавно купив собі саме їхній намет(Midnight 2). Крутих тестів на ньому не ставив, але як на мене то оптимальний варіант.
   Плюси : досить висока якість(майже "світова"), помірна ціна(але теж майже світова), виробництво в Києві, а не десь у Польщі(в разі проблем є з ким говорити - кому ремонтувати).
   Мінуси: непроклеєні шви.
   • [ Re: Re: Хто небуть юзав "командор" ] відповів(-ла) Andre 11:19:41 24/10/2003
    Світова якість?! Я б утримався від таких голосних заяв.
    А на рахунок виробництва "десь у Польщі" можна багато дискутувати. В Польщі величезна кількість виробників спорядження з великим досвідом. Їхні виробники споряджають національні експедиції світового рівня. Багато польських брендів мають офіційних імпортерів у Україні, які підтримують гарантійні забов’язання.
    На жаль у вітчизняних виробників слаба виробнича база. Адже для виробництва високоякісного виробу необхідне доосить дороге обладнання і технології. Плюс на матеріалах економлять. Але при усуненні цих недоліків ціна скочить радикально. А якщо Commandor опиниться в одній ціновій категорії з Ferrino або TNF то при виборі того ж намету абсолютна більшість споживачів вибере не Commandor.
    Просування на ринок outdoor дуже важке. Але я впевнений що в недалекому майбутньому ситуація зміниться на краще. І тоді я з задоволенням буду використовувати вітчизняне спорядження.
    Що до недоліків коммандорівських наметів ще зауважу на використання нейлону для виробництва тентів, а не поліестеру. Нейлон боїться ультрафіолету і з часом розтягується. Тому забезпечити нормальний натяг тенту стає проблематично. Тому і починають вигадувати різні системи для регулювання натягу, що в свою чергу відбивається на вазі.
    Використання для каркасу сплаву В95 так само вибір не дуже вдалий але значно дешевший ніж закупати каркаси з сучасних анодованих сплавів.
    Ще додам. Особливо я не використовував коммандорівських наметів. Користувався дуже конструктивно подібним від Еліта Спорт. І можу сказати що при любих обставинах такий намет значно кращий ніж старий брезентовий двоскатний. І подорожувати з ним звичайно можна і отримувати задоволення від мандрівок. А всі міркування я висловив тільки з огляду на фразу про "майже світову якість".
    • [ Re: Re: Re: Хто небуть юзав "командор" ] відповів(-ла) daisywheel 15:57:23 24/10/2003
     Ненавиджу цю фразу, але "маєм те що маєм" :))
    • [ Re: Re: Re: Хто небуть юзав "командор" ] відповів(-ла) daisywheel 16:04:30 24/10/2003
     і ще стосовно польських гарантій. Це вам у Львові до Польщі два рази плюнути, а мені в Києві легше зайди до коммандорівської майстерні, а ніж вибивати з продавців гарантії.

     З.І. Коммандор теж споряджає експедиції. І мені не соромно на лейбі бачити "Зроблено в Україні".
     • [ Re: Re: Re: Re: Хто небуть юзав "командор" ] відповів(-ла) Andre [guest] 17:03:11 24/10/2003
      Так я ж не соромлюся вітчизняного. Навпаки я тільки за народження потужнього украінського outdoor-бренду. І Коммандор робить в цьому напрямку кроки вперед.
      Просто прокоментував реалії сьогодення.
  • [ to Юрко ] відповів(-ла) witty cat 12:29:10 24/10/2003
   подивися сюди pls ( http://www.commandor.com.ua/pr oducts_bags.htm ) і скажи, шо ти про це думаєш :)
  • [ Re: Хто небуть юзав "командор" ] відповів(-ла) smarn [guest] 17:07:36 24/10/2003
   Ні палатки, ні рюкзаки я не юзав, за те я юзав лижні штани...Порвалися за сезон не дуже інтенсивного катання...причому по швах, шви просто порозходилися і повідпорювалися. Хоча порівнюючи ціни повинен сказати що вони тако варті...За таку ціну не варто багато очікувати і скаржитися на якість. Платіть більше і не будете ні ходити по майстернях ні сумніватися в якості...А в Україні світової якості не було, немає і не буде...І тому вираз "світова якість. Зроблено в Україні" звучить анекдотично...
   • [ Re: Re: Хто небуть юзав "командор" ] відповів(-ла) yhirnyak 17:21:03 24/10/2003
    не зовсім то правда
   • [ Re: Re: Хто небуть юзав "командор" ] відповів(-ла) daisywheel 20:49:19 24/10/2003
    і як з вами будувати незалежну Україну....
   • [ Re: Re: Хто небуть юзав "командор" ] відповів(-ла) smarn [guest] 22:30:47 24/10/2003
    2 daisywheel: При чому тут незалежна України з її псевдо незалежністю? Чи ти хотів щоб я тут пісні та легенди про українського чудо-виробника Командор складав? Ішла мова про якість виробництва і я висловив свої роздуми про результат того виробництва. До речі, коли купував ті штани, то за ту саму ціну міг би взяти і польскі але взяв українське...і пошкудував, все, я як клієнт Командора відпав назавжди так само як і мої знайомі. Я ще раз кажу- порвалися по швах, не йде мова про покрій, зручнісь чи матеріали, якщо вони неможуть просто пошити нормально то яка мова може взагалі бути про "світову якість". Здавалося, що фірма яка вступає на ринок має спочатку робити з максимальною якістю і зниженими цінами, але ж в Україні ці економ закони не діють, бо ментальність така, якості в нас не буде. Буде все що завгодно- кількість, вибір, дешевизна тільки не якість. А ці балачки про будівництво України вже відверто набридли, бо коли казатимеш на лайно що то повидло тільки через те що українське то так і будеш в ньому і сидіти, не вимагаючи кращого.
 3. [ роздуми на тему: варта чи не варта ] додав(-ла) yhirnyak 09:43:58 23/10/2003 [ permalink теми ]
  пропонують намет Hannah Approach (серія Extreme) за 120 у.о. нову. це хороша ціна?
  • [ Re: роздуми на тему: варта чи не варта ] відповів(-ла) smarn [guest] 10:28:13 23/10/2003
   В Франкывську э магазин Інтер Атлетика, там є цей намет за 682 гривні. Вони там переважно ще скидують трохи, я свій намет Ханна Аттак за 800 грн взяв... Не знаю скільки доллар коштує заразб але ціна вроді нормальна..ю До речі, бачив я новий каталог Ханна, там палатки трохи кращі, є рже рюкзаки і ще повно всього...може після нового року до нас і дойде щось.
 4. [ Ремнабор до Шмеля ] додав(-ла) orybak 13:02:13 21/10/2003 [ permalink теми ]
  Потрібен (краще не один) ремонтний набор до прімусів Шмель? Бачили десь?
 5. [ MSR BlackLite Aluminum Cookware ] додав(-ла) orybak 12:40:26 21/10/2003 [ permalink теми ]
  Хтось може дати відгуки про використання посуду MSR серії BlackLite. Тобто чи хтось то використовував? Які враження? ... інет я вже весь перелопатив :)
  • [ Re: MSR BlackLite Aluminum Cookware ] відповів(-ла) smarn [guest] 19:36:07 22/10/2003
   В мене є сковородочка з цієї серії, купляв її окремо, вона ще входить в набір Gourmet. Штука хороша, легка, не пригорає..Дуже задоволенийб хоча прімус має прикольнішу але важку.Нічим іншим не користувався бо інший посуд в в мене прімус.Якщо буваєш в Бундесах то зараз знижки на Татонковську титанову посудуб все в два рази дешевше...в Глобетротері.
 6. [ Продаю нове спорядження... ] додав(-ла) Лянка 10:16:09 21/10/2003 [ permalink теми ]
  Оце виграла акцію в ОККО - два спальники Biker і палаткуTroll - а в мене вже є Serak-s і один Trek, тепер хочу купити ще один.
  Мо хто хоче купити?
 7. [ Одяг OUTDOOR в Україні?! ] додав(-ла) kostik 10:56:54 15/10/2003 [ permalink теми ]
  Шановні друзі!

  Запрошую ознайомитись з колекцією одягу для активного відпочинку напрямку Outdoor польського виробника CACTI http://www.cacti.pl .

  І, як у знавців туристичного відпочинку в Україні, хотів би запитати, чи такий одяг користувався би попитом у україньських туристів і може володієте також інформацією кто з україньських дистрибуторів туристичних товарів міг би бути зацікавленний в розширені своєго асортименту новою маркою.

  Буду Вам дуже вдячний за корисну критику та поважні поради.

  Був би також зацікавленний отримати інформацію о дійсній ситуації на україньськім ринку outdoor-одягу.

  З повагою
  <costix@eportal.pl>
  • [ Re: Одяг OUTDOOR в Україні?! ] відповів(-ла) yhirnyak 11:18:59 15/10/2003
   а що шановний новостворений виробник думає про спонсорство цього сайту?:))
   • [ Re: Re: Одяг OUTDOOR в Україні?! ] відповів(-ла) vassia 18:58:17 15/10/2003
    Фе !!! Славку,....яке Спонсорство!!!!....Про рекламу марки, максимально ефективну (1300 потенційних покупців з цілової аудиторії), і максимально дешеву (в перерахунку на 1 контакт)
 8. [ Пальник Kovea ] додав(-ла) daisywheel 22:01:50 13/10/2003 [ permalink теми ]
  Хто що чув про даний вирыб?
  Точніше про KB-N9602 Camp - 2.
  І головне, чи вартує він 200 рідних гвн.?
  Бо давно хочу собі подібну цяцьку щоби за дровами поночі не бігати:)
  • [ Re: Пальник Kovea ] відповів(-ла) Семен 00:33:56 14/10/2003
   Він вартує того що за нього просять.
   • [ Re: Re: Пальник Kovea ] відповів(-ла) daisywheel 11:36:46 17/10/2003
    А що стосовно якості?
    Чи варто доплатити че 80грн. і взяти коліман?
    • [ Re: Re: Re: Пальник Kovea ] відповів(-ла) smarn [guest] 16:01:45 17/10/2003
     Коліман не є за якістю кращий ніж ковеа...а рідкопаливні колемани то взагалі гидота.Ковеа самий оптимальний варіант з дешевих пальників.
     • [ Re: Re: Re: Re: Пальник Kovea ] відповів(-ла) daisywheel 15:36:08 18/10/2003
      Дякую за інфу - вже йду купувати:)

      Ще питання : там з балонами все Ок?
      Тобто чи до багаторазових(з можливістю перезаправки), перехідники...

      Може використаю в найближчі вихідні.
 9. [ знову шкраби ] додав(-ла) DarkOne [guest] 08:53:17 13/10/2003 [ permalink теми ]
  Що ви думаєте про це? http://www.columbia.ru/zima_co llection_roz/008.html
 10. [ Хто спав в Hollofil II ??? ] додав(-ла) Astrik 04:52:57 09/10/2003 [ permalink теми ]
  Питаннячко на засипку....
  Хто спав в спальнику з наповнювачем Hollofil II???
  Чи справді вони тримають ті температури що там написані???
  Як ці спальники у використанні??? Чи швидко зношуються???
  Бо придбав спальник на 0F,або на на
  -18С. З матеріалу Hollofil II (DuPont) - маю можливість ще повернути. Ціна 68$
  Щось порадьте.
  Сайт виробника: http://www.slumberjack.com/pro duct.asp?product_id=JCIJNQ3YFX DPFB5ZXXRDVR6GBI&category_id=P VG4I7XRB7CG9AKP2GX45CF77N
  • [ Re: Хто спав в Hollofil II ??? ] відповів(-ла) berkot [guest] 15:34:15 09/10/2003
   ВСІ ЦІ -18С - ПОВНА ХЕРНЯ. ТУТ ВИРОБНИКИ ЯК ВКАЗУЄ ПРАКТИКА ДАЮТЬ ЧИСТО УМОВНІ ДАНІ.
   В ПРИНЦИПІ НАПОВНЮВАЧ НЕ ПОГАНИЙ АЛЕ ЗВЕРНИ УВАГУ НА КІЛЬКІСТЬ ШАРІВ ВАГУ ТА ВНУТРІШНІЙ МАТЕРІАЛсписок форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::