стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


список форумів ::: додати тему :::
перейти в


 1. [ засоби догляду за шкірою :) ] додав(-ла) white 11:29:19 26/07/2005 [ permalink теми ]
  привіт товариші

  Хто має досвід використання, або якими пропитками користуєтья зараз для догляду за замшею і нубуком, поділіться думкою. Які вони бувають?
  Я купив якийсь SITIL (turkey), аерозоль на лаковій основі. Він дійсно працює, вода не чіпляється навіть після долання болота. Але мучить одне "но", колись я використовував крем до зимового взуття (наносився губкою,"але блищіло".) Так через деякий час шкіра потріскала. Не дайте вгробити взуття.
  Дякую.
  • [ Re: засоби догляду за шкірою :) ] відповів(-ла) Astrik 06:04:00 28/07/2005
   Для обличчя моя дружина використовує OLEY гарно зволожує і вітамінізує або жNivea Visage.
   Для рук Vaseline котрий містить вітамін Е і мінерали.
   Від загару використавує крем компанії Senita але порібно самому вже визначити "фактор загару".
   Я ж для взуття використовував такі засоби:
   Nikwax nubuck & suede
   Nikwax fabric & leather
   Засіб придставляє білу речовину у рідкому стані, дуже нагадує розчинений у воді клей ПВА, навіть по запаху подібний. Ціна за бутилку 125ml - 7-8$. В середньому мені вистачило на два сезони. Сезон в мене (один зимовий похід на 4-5 дні, один два весняних на 2-3 дні, так само літом і осінню, літом додатково може бути похід на 7-10 дні)
   Взагалі рідинні засоби захисту від вологи краще наносити на взуття з нобуку, замші, шліфованої шкіри. На цей тип матеріалів засіб добре лягає і впитується. В цілому NikWax ом залишився задоволеним. Порада- я наношу засіб на поверхню взуття, але перед тим обовязково мию взуття теплою водою очищаючи шкіру від жиру бруду і т ін. після того як взуття висохне починаю наносити засіб. спочатку перший шар, взутя знову висохло, потім другий, знову висохло а тоді третій і знову до повного висохання. Після чого був пройдений 5 денний зимовий похід у грудні 2003 на Піп Іван Марм. В кінці походу взуття залишилось практично сухе, додаткової просушки за час походу практично не було. Взуття наніч у спальник не ховалось :). Це все тестувалось на взутті Scarpa Manta M4.
   Для взуття з гладкою шкірою або іншими гладкими поверхнями я б радив застосовувати засоби у вигляді пасти. Також білого кольору але більше вже нагадують крем для рук чи обличчя. Часом можна і переплутати. Але ці пастові засоби будуть краще втиратись і лягати на гладку поверхню взуття.
   Так от серед пастових засобів випробовував (з 04 по 10 липня 2005р у районі Чивчин Мармароси гір) засіб компанії Granger’s "G-Wax". Після нанесення на взуття черевики почали блищати, Але чесно кажучи взуття з цим засобом довго не витримало.
  • [ Re: засоби догляду за шкірою :) ] відповів(-ла) Astrik 06:20:37 28/07/2005
   Можливо тому що я поклав лише один шар, можливо ще чомусь, поки що незнаю треба буде ще декілька разів випробувати тоді вже появиться якась тенденція і якісь спостереження. Але в перший день походу я повнісю з черевиками заходив у річку- витримало, а на другий, третій день вже так не тримало, можливо час від часу у поході потрібно поновлювати засіб... ?
   Засіб Gwax також вартує 7-8$ але за 100ml баночку.
   Взагалі виробники взуття рекомендують не використовувати засобів водостійкості на жировій і силіконовій основі( забиваються пори шкіри), а використовувати на водяній .
   Також взуття не рекомендують сушити на вогні - руйнується структура шкіри. Якщо вже на вогні то на достатній віддалі від вогню щоби долоня відчувала легке тепло.
   І на останок декілька лінків на виробників цих засобів:
   <www.grangersusa.com>
   <www.nikwax-usa.com>
   Удачі, якщо хтось використовував щось інше, також з радістю почитаю.
  • [ Re: засоби догляду за шкірою :) ] відповів(-ла) Astrik 06:24:00 28/07/2005
   http://www.grangersusa.com
   http://www.nikwax-usa.com
   • [ Re: Re: засоби догляду за шкірою :) ] відповів(-ла) Astrik 05:29:50 04/09/2005
    Придбав новий засіб для захисту взуття від вологи - SNO-SEAL.
    Засіб американської компанії ATSKO INC. Засіб знаходиться у пластиковій 200г банці, сам засіб представляє пастовидну речовину жовтуватого кольору. Компанія заявляє, що засіб виготовлено на основі бджолиного воску і позиціонує його на чотири сезони.
    Цей засіб, я ще ненаносив на взуття, і не тестував в реальних походних умовах. Тому більш розширеної інформації про цей засіб немаю. Після першого ж тестування обовязково допишу свої враження.
    Для більш детальної інформації про цей і інші засоби цієї компанії можна глянути тут: http://www.atsko.com
 2. [ (Hannah Serak)VS(Hannah Target)VS(Pinguin Bora 3) ] додав(-ла) Andre [guest] 23:41:04 25/07/2005 [ permalink теми ]
  какую посоветуете палатку брать ?
  первая ценой не нравится. вторая водоустойчивостью. третья вродебы по всем параметрам подходит но непонятно что за зверь этот пингвин ?
 3. [ Куплю СНОВБОРД ] додав(-ла) McSim 16:06:26 25/07/2005 [ permalink теми ]
  Куплю СНОВБОРД + кріплення (soft) + боти. Можна окремо. Ваші пропозиції в аську 193145715, на мило mcbox@ua.fm або за телефоном 8(050)958-91-08. (цікавить б\у але можна і нове якщо ціна розумна).
  Всім хто відгукнеться заздалегіть дякую!
 4. [ Мікродірка ] додав(-ла) saperavi 23:41:15 21/07/2005 [ permalink теми ]
  Чим краще закліїти мікродірку у полі намету. Розмір 2мм.
  • [ Re: Мікродірка ] відповів(-ла) Юрко 08:37:52 22/07/2005
   схожою тканиною поліуретановим клєєм. Або не клеїти взагалі. А поле - це що, підлога? В підлозі зазвичай ріпстоп не ставлять, але дірочки далі не лізуть. Можеш взагалі нічого не робити - шанси, що та латка не відірветься = шансам, що дірка не полізе далі.
   • [ Re: Re: Мікродірка ] відповів(-ла) zhyvoy 13:11:00 22/07/2005
    Юрко правий, краще не чипати! А як це ти виявив мікродірку у 2 мм?;) Гірше, як дирка на тенті. Я якось хотів заклеїти подряпину на рюкзаку, так латка від намету не приклеїлась-зараза! Тепер і подряпина і пляма від клею. Іноді хочеш зробити краще, а виходить ще гірше!

    Юрко коли вже буде тест-драйв наметів?
   • [ Re: Re: Мікродірка ] відповів(-ла) saperavi 16:33:35 22/07/2005
    А як ви дивитесь на застосування заплат на велокамеру, що клеять миттю. Може дірка у підлозі і не буде збільшуватись. але крізь неї може потрапити вода. Намочить спальника, зіпсує подоріж.
    • [ Re: Re: Re: Мікродірка ] відповів(-ла) zhyvoy 17:39:19 22/07/2005
     Структура ризини зовсім інша, ніж у тканини! Тканина має плетення, тобто мікро дирочки, через які клей протиче на інший бік. Попробуй склеїти два куска тканини і подивись на свої пальці. Хоча ми маємо справу з тканиною з покриттям! Можеш попробувати, як вийде напиши, мені ще не доводилось-тьфу-тьфу...Як використовуєш каремат думаю спальник не зал’є.
    • [ Re: Re: Re: Мікродірка ] відповів(-ла) Pickard:) 01:01:56 23/07/2005
     З приводу підмокшого спальника:) у мене така річ трапилась того тижня, у вечері виявив - довелось мені як йогу сушити своїм тілом. Десь з годинку "погрівся" в ньому і все було майже сухим...краще ніж без.
     • [ Re: Re: Re: Re: Мікродірка ] відповів(-ла) Tasic 09:02:58 25/07/2005
      то трохи не в тему, але раз мова про мокрий спальник - то це правда. Спав раз у мокрому - було тепло і мокро :)
      Так що краще з мокрим, аніж без :)
   • [ Re: Re: Мікродірка ] відповів(-ла) Tolstopuz 14:27:54 30/08/2005
    Люди не дурійте. Зараз продається спеціальний силиконовий клей-пропитка. Маленький тюбик у Віниці коштує 36 гривень прекрасна річ висихае 12 годин але не лопає і не псується нещодавно придбав заклеїв тент палатки, а знайома дірку у дні рюкзака і не відпадає і воду не пропускає
    • [ Re: Re: Re: Мікродірка ] відповів(-ла) rstm 10:37:20 01/09/2005
     А що на етикетці так і було написано: "Маленький тюбик"?
  • [ Re: Мікродірка ] відповів(-ла) North 20:57:15 23/07/2005
   В мене була маленька дірка на тенті. Для латки використав кусочок аналогічної тканини, яка вшита в чохол для наочності кольору тента. Клеїв Момент Марафоном. Все ОК :)
  • [ Re: Мікродірка ] відповів(-ла) Kalashnikov [guest] 14:28:59 25/07/2005
   :) Фігня це все, а не мікродірка. Та коли маєш час і натхнення, то можеш вирізати кулко з ріпстопу ~ півтора см в діаметрі, промазати МОМЕНТОМ, але так, без фанатизму, притулити до дірки з середини намету, звичайно, і покласти під прес (3-6 кг) на 12-20годин.
   • [ Re: Re: Мікродірка ] відповів(-ла) Roman 16:50:37 25/07/2005
    момент - вчорашній день! :)
    політолуолнітропропілглюкозний клей - сила! :)
  • [ Re: Мікродірка ] відповів(-ла) Kalashnikov_Bullets 11:48:30 27/07/2005
   Як каже стара російська приказка: "Єслі думаете сменіть пол - посмотрите, все лі нормально с вашей кришей" ;))))))
 5. [ Негайно потрібна консультація!!! ] додав(-ла) sanich 19:02:02 18/07/2005 [ permalink теми ]
  Шановні знавці.
  Таке питання: Є палатка Pinguin Bora 2, яка коштує 546 грн (Бізон) та Hannah Serak-S, яка коштує 627 грн. У обох палаток верх 3000 та дно 7000, дуги пластикові, розміри майже однакові. Хто може сказати, чим краща Hannah, чи це просто плата за марку? І ще, що ви можете сказати про палатки Hannah Target-S та Hannah Impact у яких верх 1500 мм а дно (цитата із сайту): ""Дышащий" полиэфир Ripstop с водоотталкивающим покрытием". Як такі палатки тримаються на дощі? Дуже буду вдячний за відповідь. А вона мені необхідна вже завтра.
 6. [ Негайно потрібна консультація!!! ] додав(-ла) sanich 19:01:23 18/07/2005 [ permalink теми ]
  Шановні знавці.
  Таке питання: Є палатка Pinguin Bora 2, яка коштує 546 грн (Бізон) та Hannah Serak-S, яка коштує 627 грн. У обох палаток верх 3000 та дно 7000, дуги пластикові, розміри майже однакові. Хто може сказати, чим краща Hannah, чи це просто плата за марку? І ще, що ви можете сказати про палатки Hannah Target-S та Hannah Impact у яких верх 1500 мм а дно (цитата із сайту): ""Дышащий" полиэфир Ripstop с водоотталкивающим покрытием". Як такі палатки тримаються на дощі? Дуже буду вдячний за відповідь. А вона мені необхідна вже завтра.
  • [ Re: Негайно потрібна консультація!!! ] відповів(-ла) vassia 19:44:02 18/07/2005
   маю Серак, юзаю вже третій рік, на жаліюсь, не тече, дуги на морозі не ламаються
   • [ Re: Re: Негайно потрібна консультація!!! ] відповів(-ла) zhyvoy 21:24:20 18/07/2005
    Раджу брати тент - 3000 мм. Серак і Бора приблизно однакові. У серака тамбур зручніший, але намет трохи нижчий ніж Бора. Як маєш трохи більше грошей подивись Пінгвін Астра чи Ханна Лайтер, ціна на них десь 820 грн у них дуги дюралеві, а у Астри тент 4000 і плюс силікон.
 7. [ GPS i компутер ] додав(-ла) unmay 16:21:34 18/07/2005 [ permalink теми ]
  Як хтось дуже хоче поєднати Garmin з компом, але платити понад 20 баксів за фірмовий кабель не хочеться, ось вам варіант розв’язання проблеми

  http://dreakmore.tigana.pl/gps /
  • [ Re: GPS i компутер ] відповів(-ла) LLL 12:47:08 23/07/2005
   або при покупці вибрати модель, з якою кабель йде в комплекті :) наприклад Легенд
 8. [ сокира ] додав(-ла) seliny 15:09:19 16/07/2005 [ permalink теми ]
  Шановне паньство, а також панство!
  З великим задоволенням придбаю туристичну сокиру. Розмір приблизно 30 см, суцільнометалевий вироб (і лезо, і рукоятка), на рукоятку наплавлена гума. Китайські збірно-розбірні і порожні в середині не пропонувати. Знаходжусь в Києві.
  • [ Re: сокира ] відповів(-ла) Roman 09:57:28 18/07/2005
   Іди в магазин інструментів - там таке може бути.
   Хоча я також вважаю, що краща сокира з деревяним топорищем.
  • [ Re: сокира ] відповів(-ла) Русік 21:06:34 18/07/2005
   може бути така сокира в Епіцентрі
 9. [ Чи можна прати спальники? ] додав(-ла) profiler 12:59:05 15/07/2005 [ permalink теми ]
  Чи можна прати спальники, і що з того буде? У мене "Micron" від Hannah (здається наповнювач Micro-tec). Як правильно прати, і чи не втритить спальник теплозберігаючі властивості?
  • [ Re: Чи можна прати спальники? ] відповів(-ла) Цубербіллер [guest] 16:32:53 15/07/2005
   > Чи можна прати спальники
   можна

   > що з того буде?
   буде мокрий і мякий спальник, а згодом сухий і твердий

   > Як правильно прати
   запихаємо у шафлик з водою
   робимо руками зминаючі рухи
   витягуєм і запихаєм назад іншим боком
   згадані кроки повторюємо 25-50 разів
   витягуємо і викручуємо

   > чи не втритить спальник теплозберігаючі властивості?
   звісно що втратить!
   а ви як думали?
  • [ Re: Чи можна прати спальники? ] відповів(-ла) Юрко 17:00:20 15/07/2005
   в машинці якщо переш - віджим бажано не включати. Маєш час і натхнення - краще вручну. Командорівський синтепон "Кампус ІІ" два рази прався в машині без проблем, Кампусівський квалофіл "Екстрім" - пірвалися деякі шви. Пухові прати, якщо є велика спека і сильний вітер, інакше погниє.
 10. [ фурнітура ] додав(-ла) Шайтан 16:59:21 12/07/2005 [ permalink теми ]
  Всі навколо рекламують фурнітуру NEXUS i Duraflex , а що то за фурнітура APRI ?
  • [ Re: фурнітура ] відповів(-ла) Юрко 08:57:35 13/07/2005
   то може бути лого виробника, поглянь уважніше в інші приховані місця - може якраз по ліцензії кльоп.
  • [ Re: фурнітура ] відповів(-ла) rstm 10:08:02 13/07/2005
   Я точно не памятаю, але такі пластмаски стояли на мому антикварному Еліті 1995р.випуску. То або вітчизняне або Росія.список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::