стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


список форумів ::: додати тему :::
перейти в


 1. [ Знову Штормівка ] додав(-ла) Tolstopuz 19:39:00 06/03/2006 [ permalink теми ]
  Я вже писав(01.03.06) Запитував про вибір штормівки. По перше хочу дещо висловитись про відповідь(дуже дякую). Єдине питання: У Ханаха на штормівках мембрана Drumax(в мене на штанях така ж) то на штанях взагалі з водою прекрасно(Занурити в холодну воду та випрати треба ще зуміти). Та повертаючись. Хто знає як себе веде Commandor особливо Куртка Paramaunt http://www.commandor.com/cloth es/stormwear/paramaunt . Буду вдячний за відповідь бо в неділю їду до Києва купувати(У нас в Вінниці окрім Ханаха нічого не купиш тобто перед купівлею не потрогаєш).
  • [ Re: Знову Штормівка ] відповів(-ла) IhorOs 11:08:24 07/03/2006
   По перше, DryMax - то не мембрана, то просто якісний матеріал з хорошим вітрозахистом та відносною водостійкістю, але дихає добре..
   (див. http://www.hannah.com.ua/index .php?option=com_content&task=v iew&id=17&Itemid=34 )
   І як на мене, в певних умовах то ліпше як мембрана (про це далі). В моєї малої куртка з тим драймаксом, пару годин під мокрим снігом вела себе досить терпимо, але от як буде під кількохгодиним дощем - то питання, власне не питання - шо дупа, то зрозуміло, просто питання в якій мірі дупа..
   Відносно командоровського парамаунта з хай-пори.. В мене такі штани, думаю, матеріал куртки принципово не відрізняється. З плюсів - досить міцний - не страшно в жереп та сушняк, кількоххвилинне сидіння в мокрому снігу цілком допустиме - не промокає, знову ж пару годин під мокрим снігом - ніби нормально, під проливним дощем ще не пробував.. Але. все таки трохи парить в випадку інтенсивної нагрузки. І якшо для штанів то ше так собі, то для куртки може бути забагато. В принципі, то проблема всіх мембран - дуже комфортно при незначній нагрузці, а от коли починаються гонки - то таки парить (взагалі з гортексом не ходив, але маю штормівку з симпатексом - якшо лізти на гору з плецаком - задоволення мало - але пару годин під дощем - все ок). Для себе зробив висновок - ліпше мати пару шмоток - одна для вітрозахисту і така, шо добре дихає (на жаль, вона не буде стійка до дощу) - то й же ханівський DryMax, чи самопал з російського авізенту непропитаний - то основний одяг, і шось легеньке мембранне яке накидати в випадку дощу чи вже надто екстремального вітру - в дощ і сильний вітер ймовірність того, шо буде парити набагато нижча, навіть під нагрузкою, та й слід враховувати шо мембрани не дуже довговічні - тому як основний ходовий одяг їх теж напевно не дуже.. Хайпора командорівська все таки з роряду не мікропористих, тобто трохи по ідеї мала бути б стійкіша, та й не екстремально дорога, то її ніби можна було би як основну.. якшо не боятися трохи попаритися.
   • [ Re: Re: Знову Штормівка ] відповів(-ла) IhorOs 11:16:30 07/03/2006
    Взагалі релігійні війни на тему мембрана vs просто хорший вітрозахист можна проглянути на http://skitalets.ru/wwwthreads /showflat.php?Cat=0&Board=snar &Number=71589&page=0&view=coll apsed&sb=5&part=all , крім просто трьопу там є посилання на цікаві матеріали, в нас ніби з того авізенту ніхто готового не продає, але ніби багато продавців приймають інд. замовлення на пошиття, шиють десь в Києві..
    ps свою точку зору повторю - я прихильник пари - шось забойне та міцне вітрозахисне що гарно дихає як основний ходовий + легенька неутеплена мембрана на випадок дощу та сильного вітру...
    • [ Re: Re: Re: Знову Штормівка ] відповів(-ла) yhirnyak 16:23:22 07/03/2006
     теж користуюся неутепленою мембранкою
     переваги

     - навіть якщо намокне зсередини (впав в потічок, спотів, залишив під дощем) - всеодно не намокне :) - себто струсив воду і готово. під низ сухий одяг і вйо. фактично, в мене навіть традиційна сіточка на підкладку відсутня, просто самий матеріал якось додатково заламінований.

     - один предмет одягу на всі сезони. взяв на розмір більшу, т.ч. якщо і дощ і холодно (вечір в міжсезоння) - можна поверх теплої куртки одягнути. влітку інколи в дощ то жарко то холодно, так куртку поверх рюкзака чіпаю без жодної ізоляції. зупинився - накинув на ту ж мокру чи замінену суху футболку.

     те саме з штанами
     те саме з рукавицями (невдовзі, наразі в нас цього типу бачив лише командорівські http://www.commandor.com.ua/ac cessories/verhonki )
  • [ Re: Знову Штормівка ] відповів(-ла) IrishHighlander 20:32:28 09/03/2006
   Щодо командорівського парамаунту.
   Штани нормальні. Використовую і визмку і влітку. При чому влітку через жереп продиратись приходиться, а взимку на сноуборді в них катаюсь. наразі витримали півтора роки. Міцністю задоволений. Дихають нормально. З водостійкістю гірше. Якщо взимку вологу стримують флісові штани під тим парамаунтом, то вілтку ноги трохи мокнуть.

   Штормовка... Відмовився після першого ж сезону використання - якщо від вітру захищає і дихає нормально, то з водстійкістю фігово - не тримає ні грозу, ні довготриимвалий дрібний дощик. Зараз змінив на Hannah Baker з мембраною Climatic Active 2L. Задоволений неймовірно. Користуюсь вже майже рік. скарг наразі нема :)
 2. [ Зимовий спальник.. ] додав(-ла) IhorOs 14:15:16 04/03/2006 [ permalink теми ]
  Досить ймовірно, шо ближнім часом купуватиму сабж.. Те шо зима скінчається - чув :-).
  Поки шо вибір десь локалізую в районі Commandor Mummy 800, Hannah Bivak чи Northstar, Pinguin Expert... Чоловік, в якого саме швидше то купуватиму, відговорює від командора, мотивуючи тим, що пух там не оброблений, і після першого ж прання чи промокання йому будуть тапки, а відносно пінгвіна каже, шо якість не відповідає ціні.. Наскільки ці твердження відповідають дійсності... Знову ж, чи ханка Northstar настільки ліпший за Bivak, щоби за нього платити майже вдвічі вищу ціну? Які ще є варіанти (ціновий діапазон - в районі 100 уе, ну і з претензіями, щоби трохи більше за -15 більш-менш терпимо було)?
  • [ Re: Зимовий спальник.. ] відповів(-ла) daisywheel 18:17:45 05/03/2006
   В Горах зима не закінчується ніколи, хоча для Карпат варто враховувати сезонність.
   Спальних з пуховим наповнювачем для Карпат справді не підійде.
   Я використовую бівак для зимових(<-5) походів.
  • [ Re: Зимовий спальник.. ] відповів(-ла) Tasic 19:30:29 05/03/2006
   ганька цілком влаштовує. спав на балконі для тесту. термометр зовні показував -25. Спав на каріматі. карімат було встановлено на рівні 3 поверху :)
   • [ Re: Re: Зимовий спальник.. ] відповів(-ла) IhorOs 22:33:49 05/03/2006
    То ти маєш на увазі свій бівак? якшо то так - то майже переконав :-)
    • [ Re: Re: Re: Зимовий спальник.. ] відповів(-ла) Tasic 22:39:47 05/03/2006
     ага, бівак
     • [ Re: Re: Re: Re: Зимовий спальник.. ] відповів(-ла) zhyvoy 09:10:47 06/03/2006
      Прікольно ти Тасік тестуєш;) Я спав у біваку в січні, було це у доміку під Високою за стінами було десь -20. Був у термусі без шкарпеток, дуже замерз у ноги, хоча вважаю себе холодотривкім;) Може придивись краще до Норсстара чи ще щось! Мому спальнику тільки рік, може якись бракований?
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Зимовий спальник.. ] відповів(-ла) Tasic 09:16:24 06/03/2006
       Вони, кажись, якісь різні бувають... Наталка у своєму мерзне. Коли порівнювали, виявилося, що мій трохи інакший. Хоча також бівак
       ще велика різниця із застібнутим чи ні комірцем :)
  • [ Re: Зимовий спальник.. ] відповів(-ла) yhirnyak 16:55:36 07/03/2006
   планував купити пуховий командор, з’явився в магазин, а там.. термокомір в командорівському спальнику не має стяжки, ні навіть липучки яким би дві половинки в місці блискавки скріплювалися чи стягувалися. бовтається собі, свободу не спинити
   передумав купувати
  • [ Re: Зимовий спальник.. ] відповів(-ла) IrishHighlander 20:26:20 09/03/2006
   В цьому сезоні купив Pinguin Expert. Дуже задоволений. Правда об’ємний він трохи - раза в півтора більший за Hannah Bivak. І важить десь 2,2 -2,3кг проти заявлених виробником 1,9.

   Бівак теж використовував. В принципі непогано, але спостерігався ефект "5-ї години ранку" - над ранком від змелі починає потихеньку промерзати. І на мою думку, нема "різних біваків". Є біваки різнозу ступеню хзносу утеплювача. Утеплювач з часом збивається, властивості спальника погіршуються. І ще про утпелювачі - Hannah використовує утеплювачі "власного виробництва" - про їх дані можна судити тільки зі слів самої компанії Hannah. А в пінгівіна, наприклад використовується PolagGuard 3D - утеплювач, відгуки про який можна почиати на численних форумах. Про його використання у спальниках різних виробників.
   • [ Re: Re: Зимовий спальник.. ] відповів(-ла) Семен [guest] 21:41:51 10/03/2006
    ага тоді получається що компанія Дюпон належить Ханагу
    • [ Re: Re: Re: Зимовий спальник.. ] відповів(-ла) Семен [guest] 21:47:19 10/03/2006
     тоді решта компаній використовують то що належить ханагу?????
    • [ Re: Re: Re: Зимовий спальник.. ] відповів(-ла) IrishHighlander 13:46:07 12/03/2006
     Ханна в Біваку використовує утеплювач IZOTERM. Якщо я не помиляюся, то матеріал під такою торговою маркою використовує тільки Хаана, і відповідно про його дані можна почитати тільки у них. Polarguard 3D ж використовує не тільки Пінгвін, а й інші виробники, відповідно т інформації про нього більше і з різних джерел.
     • [ Re: Re: Re: Re: Зимовий спальник.. ] відповів(-ла) Семен [guest] 22:55:32 12/03/2006
      в мене спальник з Polarguard 3D але вартує 136уо від Пан Альпа важить 1,9 до (+10- -10) -18 спав в одній Спідній білизні на -15 супер (без вітру)
      в Дойтера подібний спальник(-10) -22 950г наповнювача вартує 143 уо важить 1,8кг
      Півгвін Експерт +10 -18 -29 2,05 P3D 400/350м2 так скільки вага наповнювача? вартує 705грн тобто тих самих 136 уо
      тобто самі вирішуйте що купляти я для себе вирішив вже давно я крім цього маю ще 2 спальники від Хани та 1 пуховий
 3. [ Матеріал дна наметів. ] додав(-ла) Sergiy L. 14:03:08 04/03/2006 [ permalink теми ]
  Які переваги(недоліки), +/- дна наметів з таких матеріалів:
  1.поліестр(нейлон)
  2.ламінований(армований) поліетилен
  3.ще може щось, чого я не чув.

  І що характеризують цифри..напр.поліестр 210Т(D)... то його густина? чи міцність і що то за одиниці?
  Дякую за відповідь.
  • [ Re: Матеріал дна наметів. ] відповів(-ла) zhyvoy 11:57:22 06/03/2006
   Палатки и материалы, выпущенные в разных странах, различными производителями, маркируются совершенно неодинаково. Более того, Вы не найдёте и двух фирм, которые бы обозначали ткани одинаковым способом. Полный беспорядок наблюдается в цифрах, описывающих такие свойства, как водонепроницаемость, "дышащие" свойства мембранных материалов, прочность, вес. Это связано с использованием данных, полученных в результате различных тестов, проводимых при разных условиях. Указывать точные данные многие фирмы "забывают" или считают излишним - часто это продиктовано конкурентной борьбой.

   При выборе палатки следует обратить внимание на обозначение ткани тента. Вот что можно встретить в различных описаниях:

   Rip Stop Nylon 190T
   210Т Rip Stop Nylon PU 3000
   185Т Polyester Taffeta PU/Si
   210Т Rip Stop Nylon PU
   70D Polyester Ripstop W/R
   75D Polyester Ripstop PU/ SI
   70D Nylon Taffeta 210T PU
   75D Nylon Taffeta W/R
   75D Poly Taffeta PU

   Разберемся с этими кодами по порядку. Описание может содержать сведения о следующих свойствах ткани:

   Плотность (прочность). Существуют различные способы маркировки плотности ткани:
   Thread Count - это суммарное количество нитей в квадратном дюйме в продольном и поперечном направлениях (например: 210Т - значит 210 нитей). Чем больше число, тем плотнее ткань
   Ден (Denie) - толщина нитей, участвующих в переплетении (например: 75D)
   Химический состав нитей:
   Polyester, Poly - полиэстер
   Nylon - нейлон (полиамид)
   Вид плетения ткани (например: Rip Stop, Taffeta - ткани с плетениями, где через определенное количество нитей вплетена более толстая нить. В этом случае ткань будет более прочной на разрыв при незначительном увеличении веса)
   Tactel - тип специальных нитей (бывает: Nylon 66, Dupon Nylon 66, Tactel и т.д); как правило, имя собственное
   Вид обработки ткани (например: PU 3000):
   PU - полиуретановое покрытие (как правило наносится на внутреннюю часть ткани)
   3000 - показатель водонепроницаемости ткани в миллиметрах водного столб
   • [ Re: Re: Матеріал дна наметів. ] відповів(-ла) zhyvoy 12:04:14 06/03/2006
    ДНО ПАЛАТКИ

    Материал дна палатки может быть выполнен из ткани или структурного полиэтилена (как на сумках "челноков", в которых они перевозят свои грузы). Полиэтилен, как правило, используется в дешёвых палатках; ткань - в хороших
    Ткань на дне палатки должна быть более водонепроницаемой, чем тент палатки. 5000 - 10000мм достаточно, чтобы вода не проникала внутрь палатки при сильном давлении. На ткань пола оказывается давление телами спящих туристов. Это давление может приводить к промоканию ткани. (Ткань пола с водонепроницаемостью 3000мм выдерживает давление тела; 5000мм - давление ног; 10000мм - давление локтя)

    Основна перевага дна з тканини перед поліетиленом(як сумки у чолноків)-це мала вага у тканини. Також полиетилен швидше зношується і протирається. Недолік тканинного дна - збільшення ціни!
 4. [ Карты и Атласы Украины ] додав(-ла) egor [guest] 10:24:16 03/03/2006 [ permalink теми ]
  Доброго дня!

  Карты и Атласы Украины - полный выбор карт - туристические, топографические, для рыболовов, охотников и туристов.

  http://QMarket.com.ua - интернет-магазин
 5. [ Штормівка ] додав(-ла) Tolstopuz 19:37:17 01/03/2006 [ permalink теми ]
  Хочу купити штормівку десь 300-400 гривень. Зимові штані в мене від Ханаха. Цієї зими при отих морозах та вітру у Карпатах було прекрасно без будь якої термобілизни. Але кажуть що куртки зараз в них впали в якості та пропускають воду. В принципі думав ще про Кампус. Тут я знаю що здається проблем із якістю не має. Може хто що порадить. Буду вдячний бо кошти на вітер як в прямому так і в переносному значенні викидати не хочеться. Дякую
  • [ Re: Штормівка ] відповів(-ла) zhyvoy 14:25:02 02/03/2006
   І не сподівайся незнайдеш ти штормівку за 300-400 грн., що воду не пропускає;) Дійсно Ханка не кращий варіант! Хоча з якого боку дивитись, наприклад подібні по якості і цині Пінгвін, Бергсон та Кампус. Передивився і переміряв велику кількість. Але що що а пошито у Ханки, як на людину, Пише розмір Л, дійсно Л, так званий "Анатомический покрой". Наприклад міряв штани Пінгвін, як в шароварах. Далі в Ханки є різні мембрани, наприклад штурмовка за 300-400 з мембраною Протекс, промокне, а з Климатика Актив 2Л за 800 і більше грн., тут і шви проклеїні і воду тримати буде і дихає. Також у Бергсона з мембрани Супра-текс Суперія 600-800 грн, а Супра-текс 5000 ХР від 460 грн. Звісно чим вища ціна тим краща мембрана. Так само з Кампусом і Пінгвіном і т.д. Звісно є і Мілт і Норс Фейс, Мармот та інші і ціна від 2000-2500 грн. Переважно роблять з Гортекса тому так дорого і призначені для професіоналів які сидять високо у горах місяцями. І на кінець навіть на Гортекс дають гарантію на рік, тому не сподівайтесь, що в штурмовці за 800-1000 грн. будете як у скафандрі.
 6. [ Durawrap ] додав(-ла) gghost 16:29:19 01/03/2006 [ permalink теми ]
  Є питання, що це за матеріал Durawrap, і з чим його їдять.
 7. [ ремонт тента Лайтера (Г) ] додав(-ла) Tasic 15:41:18 01/03/2006 [ permalink теми ]
  Хелп!
  Після ночівлі на вершині Попа Мармароського у ніч з 6 на 7 січня сего року під ураганним вітром або внаслідок замерзання рідини у наших руках тент Ганьки Лайтер трохи надірвався знизу, 5 см вище від краю, і розрив пішов паралельно до низу. Довжина розриву – біля 20 см. Силового навантаження там особливого немає. То у самому низу.
  Шо робити?
  • [ Re: ремонт тента Лайтера (Г) ] відповів(-ла) Roman 19:25:01 01/03/2006
   заварити кавалком товстого поліетилену праскою, попередньо підібравши температуру і час?
   • [ Re: Re: ремонт тента Лайтера (Г) ] відповів(-ла) Tasic 22:24:36 01/03/2006
    трохи стрьомний варіант... хіба шо купити ще одну Ганьку, щоб потренуватися, а тоді вже взятися за ремонт старої :)
   • [ Re: Re: ремонт тента Лайтера (Г) ] відповів(-ла) Sergiy L. 23:47:29 01/03/2006
    Поліетилен скоріше привариться до праски ніж до тенту...:)
    Якщо вже поліетиленом, то можна його розтопити і залити на відповідну ділянку...попередньо на чомусь потренувавшись.
    Правда, це варіант трохи ненадійний оскільки можна поплавити й матеріал самого тенту.
    Хоча, якщо відпрацювати технологію....:)
    Але найкраще мабуть буде заклеїти латкою зі схожого матеріалу якимось надійним клеєм.
    • [ Re: Re: Re: ремонт тента Лайтера (Г) ] відповів(-ла) zhyvoy 08:54:45 02/03/2006
     20 см. це вже пробоїна конкретна;) А як серьозно то варіант з проклейкою не дуже надійний, 2-3 складання тенту і буде відклеюватись! Хоча як будеш клеїти то попередньо треба прострочити на швейній, і клеїти з двох сторін(бажано латки ненабагато більше ніж прорив). Як варіант зовні тонка лента для ламінування паперу, з середини тканина подібна до тенту. Ще є варіант, як зрозумів то пробоїна 5 см від низу // до дну, тоді прикинь чи мож буде відрізати і підшити всю сторону. Чи не буде занабто натягуватись тент і чи не дуже закоротко! Удачі
     • [ Re: Re: Re: Re: ремонт тента Лайтера (Г) ] відповів(-ла) Tasic 09:34:55 02/03/2006
      А не можна у шталиці (типу центр технологій) віднести куди-небудь, аби пришили латку і проклеяли шви? Чи то поки що космос?
      • [ ремонт тента Лайтера (Г) ] відповів(-ла) Шпунтік [guest] 12:55:04 02/03/2006
       А скотчом? Не тойвон, не пробував?
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: ремонт тента Лайтера (Г) ] відповів(-ла) zorc 11:54:59 03/03/2006
       Скотч, имхо, точе после пары складываний отпадет. Уже тады ламинатной пленкой.
       В Киеве можешь попробовать занести на Элиту альбо в Бизон.
       Только лучше все ж таки самому. Ткань, нитки, клей... Только с клеем осторожней, штоб не ломалось при паковке. Ну и паковать потом аккуратней.
    • [ Re: Re: Re: ремонт тента Лайтера (Г) ] відповів(-ла) Roman 14:28:49 02/03/2006
     ну якшо прасувати безпосередньо церату - тоді звичайно...
     але якшо підкласти газету... :)
 8. [ Hannah Target ] додав(-ла) sasha-x 15:12:59 01/03/2006 [ permalink теми ]
  Мне предлагают б/у(полтара года) Hannah Target. Новые замки, пропитана. За 50$. Что делать? Брать? Или не стоит? У кого какие впечетления от нее?
  • [ Re: Hannah Target ] відповів(-ла) IhorOs 17:19:44 01/03/2006
   В мене власне такий, купляв на початку минулого літа. Для весни-літа-осені досить гарний варіант, відносно просторний, легко ставиться, збирається, конструкція продумана, раз стояв три дні під дощем і трохи поривчатим вітром - сухо, витримував.. Формально на мороз його не можна - ніби дуги не витримують (можливо не так морозу, як перепадів температури, що можуть бути, якшо в морозну погоду раптом пригріє сонце), але практично юзався в районі мінус 8 - 10 на відкритому місці, правда за спокійної погоди, ну і в районі до 15, але вже всередині кулиби - шо в принципі не є показником витривалості на таку температуру.. Але явних проблем не було, правда, тоді коли був в кулибі приходитлося в двох чи трьох місцях при складанні "віддихувати" стики дуг - трохи примерзло - але то була не сильно довга процедура..
   То я це до того, шо з деякими обмовками можна і в легеньку зиму, коли не планується особливий екстрим..
   Якщо в досить нормальному стані - то напевно за таку ціну варто, особливо коли не передбачається жорстка зима.. Правда, люди кажуть, що більше як рік тому ханка ставила не дуже надійні замки, то напевно слід дуже уважно придивитися до замків..
   Ше з плюсів - два тамбури досить зручні, але вони не є досить просторі - рюкзаки вкладаються без проблем, а от відносно того щоби там пальник палити - то саме швидше мало місця буде - хоча ще не пробував, так як поки що не було такого екстриму, що змушував би палити пальник в палатці...
   Чотири чоловіки там відносно спокійно вкладаються, раз було й п’ятеро - але то були студенти, і з них чотири дівулі - то по їх словах було не надто тісно, але хлопів п’ятеро напевно би так не вмостилися би..
   • [ Hannah Target ] відповів(-ла) sasha-x 07:50:14 03/03/2006
    Про замки уже читал что плохии. Вот какрас замки и полители, я же написал что поставили новые. Ну хотя те тоже не лучше будут. В принцыпи я ее думаю только и на три сезона брать. Если я еду земой то у друга Exspedition II. А как дно там вроде оно идет полителеновое, оно на морозе не покрошылось?
    • [ Re: Hannah Target ] відповів(-ла) IhorOs 10:49:17 03/03/2006
     > оно идет полителеновое

     поліестер взагалі то.. Хоча зара тих поліестерів... Нормально, нічого йому не сталося, хоча знову ж - на відкритому місці де вона стояла (тобто на землі) було навряд чи більше за мінус вісім.. На більших морозах - то вже розкладалася в кулибі, де була підлога.. До речі, конструкція досить стійка, то в кулибах ставилася без всяких розтяжок, хоча то справедливе напевно для більшості сучасних палаток - напівсфер..
     відносно замків - в своїй особливих нарікань не маю, може тепер все таки ставлять кращі, а може тому, шо перед натягуванням розтяжок маю звичку закривати всі замки, а не навпаки..
     Відносно дуг - продавець порадив дуги в один шар ізолентою обмотати, звичайно, крім мість стиків, мотивуючи тим, що якшо з дугами не дуже акуратно, типу випадково пройтися по них, коли лежать на землі, то дуги мають звичку трохи тріщини давати, а це (обмотування), мовляв, трохи страхує.. так і зробив. Не знаю, чи то сильно помагає, але знову ж - поки з дугами проблем немає, тьху-тьху..
     Ше, свою би за 50 уе не продавав би, хоча все таки хотілося б з часом завестися трохи витривалішою (в плані зими) - але знову ж, бог зна в якому стані та, що Ви збираєтеся купувати, може після замін замків вона така, як після войни.. тре дивитися очима, звичайно..
     • [ Re: Re: Hannah Target ] відповів(-ла) zorc 12:31:32 03/03/2006
      У мну такое. Ниче, вроде как нормально. За новую 4(вроде) года назад отдал $100, еще не пожалел. Стойки, замки и дно живое (кроме где дно баллоном пропалил). Тамбуры действительно не очень просторные, но палить горелку мона в середине, где места навалом (на этот НГ спало 6 чел "вольтом"). Правда, так погореть недолго, но.
      если не покоцанная (а, например, продается из-за апгрейда), то за полтину зеленых можно взять.
      • [ Hannah Target ] відповів(-ла) sasha-x 08:14:14 04/03/2006
       Спасибо что немного потсказали, все же возму ее, да и цена мне нравится, я на больше непотяну. Ну конечно я ее посмотрю. А на что нужно обрашать внемание?
 9. [ Треба карта! ] додав(-ла) Dmutruk [guest] 13:59:18 01/03/2006 [ permalink теми ]
  Чув що вийшла топографічна карта Чорногірського хребта масштабом 1:50000.Здається називається "Туристичні стежки Чорногори".Підкажіть де можна купити в Львові чи Києві, бо вдома в Луцьку вже задовбався шукати!
  • [ Re: Треба карта! ] відповів(-ла) LLL 21:57:39 01/03/2006
   у багатьох книжкових магазинах зустрічалась. (Львів)
  • [ Re: Треба карта! ] відповів(-ла) Цубербіллер [guest] 13:24:56 03/03/2006
   У будинку книги на Міцкевича мала би бути.
  • [ Re: Треба карта! ] відповів(-ла) Lubomyrro 23:51:01 18/07/2006
   Є там (У будинку книги на Міцкевича, м.Львів) і "Туристичні стежки Горганів". Та це зовсім не топографічна, а туристична карта - типографія хороша, ба картографія паршива!!! Не рекомендую... хоча й альтернатив небагато
  • [ Re: Треба карта! ] відповів(-ла) zippo 17:32:10 18/01/2008
   Туристичні стежки ЧОРНОГОРИ 2.29 мб роздільна здатність 3000x4374 (Маштаб 1 : 50 000 ) http://extreme.lviv.ua/forum/v iewtopic.php?t=171
 10. [ Commandor ] додав(-ла) gghost 12:20:30 01/03/2006 [ permalink теми ]
  Здоровеньки були!
  Десь читав, не пам’ятаю де, що багато скаржились на погані шви в наметах Commandor, що вони промокають швидко. Хотів би почути відгуки, рекомендації, тому що на літо планую придбати намета, ось і зондую ринок.
  • [ Re: Commandor ] відповів(-ла) daisywheel 14:21:56 01/03/2006
   раніше вони робили намети з непроклеєними швами, зараз ніби почали проклеювати, тому промокання по швах повинно перестати бути проблемою.
  • [ Re: Commandor ] відповів(-ла) LLL 22:03:06 01/03/2006
   маю такий намет саме з не проклеєними швами, за десятки походів від літа до зими включно - було кілька крапель, і то тільки на самій вершині тенту, де через невдале встановлення намету утримувалась незначна к-сть води. Загалом "не проклаєні" шви робляться з спеціальною прокладкою у шві, котра значно покращоє водоутримуючі якості...
   • [ Re: Re: Commandor ] відповів(-ла) IrishHighlander 22:32:45 01/03/2006
    думаю, що так, як у нас проклеюють, то ті непроклеєєні з тасьмою може навіть кращі були :)

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.


список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::