стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


список форумів ::: додати тему :::
перейти в


 1. [ Газові балони (заправка) ] додав(-ла) myroslaff 11:21:32 17/08/2009 [ permalink теми ]
  Всім привіт. питання таке : чи можна заправляти газові балони КОВЕА 450 гр. і якщо можна то яким чином. скільки це коштує і до кого звернутися в ІВано-Франківську аби це зробити...ось таке...буду вдячний за будь-яку інформацію
  • [ Re: Газові балони (заправка) ] відповів(-ла) Zevstour-13 12:49:40 17/08/2009
   Згідно інструкції - ні в якому разі... Але наші вмільці заправляють все, навіть цангові... Теоретично то можна навіть самому зробити, але потрібний перехідник, газовий (пропановий) балон та трішки досвіду. Бували випадки, коли перезаправляли і балони виходили з ладу (роздувало, лопали, дно зривало, клапан продавлювали). Нажаль заправляю лише в Чернівцях, за Франківськ не знаю, та думаю і там є фанати...
  • [ Re: Газові балони (заправка) ] відповів(-ла) duda 18:03:19 17/08/2009
   можна...і треба)))..ну хіба шо маєте купу грошей)). Раджу поступати таким чином: зважити балон заводської заправки у будь-якому магазині(брутто вага 230г Ковеа тяне 375г , за 450 ненаю), з часом, коли перезаправите, переважте, якщо забагато - накручуєте на пальник і стравлюєте.
  • [ Re: Газові балони (заправка) ] відповів(-ла) kudja 18:14:20 17/08/2009
   Хто зважить 450 грамовий напишіть. В Ужгороді у нас один магазин заправляє (10 гр), буду здавати свої запитаю технологію:)
   • [ Re: Re: Газові балони (заправка) ] відповів(-ла) Zevstour-13 22:05:50 17/08/2009
    Технологія саме така, яку описав duda. Заправив - зважив - дозаправив (стравив). Креслення перехідника було десь в мережі. Заправка проводиться в домашніх умовах і без спеціалізованого обладнання. Ціна в Чернівцях також 10 грн., незалежно від об’єму балона (240-450гр.). Тільки не раджу самому одразу братись заправляти - варто поглянути як то роблять люди з досвідом.
   • [ Re: Re: Газові балони (заправка) ] відповів(-ла) IrishHighlander 23:25:12 17/08/2009
    650-700г
  • [ Re: Газові балони (заправка) ] відповів(-ла) Liber72 09:59:40 18/08/2009
   щоб не бавитись з виробництвом перехідника можна використовувати нижню частину від пальника, викручуєте форсунку і вперед. Клапан від балонів Coleman витримує 50 заправок, далі починає протравлювати, Covea думаю трохи менше.
  • [ Re: Газові балони (заправка) ] відповів(-ла) Tolstopuz 19:46:07 21/08/2009
   Заправляються без проблем різьбові балони. У нас в Вінниці ціна здається 6 і 9гр. Заправляють балони які не помяті та без іржі. Єдине застереження: В великі гори краще купити нові. Заправлені на висоті не горять. Особисто в мій на 5400. Вище взяли нові.
   • [ Re: Re: Газові балони (заправка) ] відповів(-ла) Strange_R 22:07:28 21/08/2009
    Tolstopuz +1
    для високих гір і (або) низьких температур краще оригінальні балони або ж бензин.

    І ще, може хто в курсі чи реально боротись з конденсатом, що лишається після перезаправки балонів? На Кавказі заправляв якусь "грімучу суміш", горіла так собі, води залишилось десь 15-20% об"єму балона. (
    • [ Re: Re: Re: Газові балони (заправка) ] відповів(-ла) climber 14:45:10 24/09/2009
     проблема в якості компресорів заправної станції. тобто при стисненні газу каскадами іде примусове охолодження під час якого виділяється вода. Її повинні забирати спец фільтри, бо інакше вона далі сидітиме в вигляді вологи від наступного стиснення.
     Шукайте правильні заправки.
     • [ Re: Re: Re: Re: Газові балони (заправка) ] відповів(-ла) victour 17:15:02 24/09/2009
      Не вірне твердження. Балони заправляють скрапленим газом з балонів, або ємностей через насос, а не стисненим газом через компресор. В більшості з тих, хто заправляє в наявності є сраплений газ СПБТ (суміш пропану і бутану). Це трохи зле, бо в фірменні балони заповнені бутаном, який має нижчий тиск насичених парів, тобто в повторно заправленому балоні тиск буде більшим, в порівнянні з заводським. Тому повторно заправлені балони бажано вберігати від зайвого нагріву.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Газові балони (заправка) ] відповів(-ла) climber 19:17:46 24/09/2009
       та я мав на увазі що в ту ємність _з якої_ заправляють, газ компресують з поганою очисткою від вологи.
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Газові балони (заправка) ] відповів(-ла) victour 10:46:35 25/09/2009
        Як попадає вода в балон: - заправляють балончики, скоріш за все, з звичайного побутого балона, які бачимо на кухнях. Для кухні відбір парової фази відбувається з верху балона, а щоб заправити балончик, щоб рідка фаза попала в нього, побутовий балон (ПБ) треба перевернути догори дригом. Як такої, вільної води в скрапленому газі нема. Часто в побутових балонах, в процесі експлуатації, накопичується т.з. рідкий залишок (вода і важкі нафтопродукти), от і, при перевертанні балона, цей рідкий залишок першим попадає в балончик. Щоб цьму хоч трохи зарадити бажано ПБ при заправці не перевартати повністю, а лиш нахиляти, щоб рівень скрапленого газу дійшов до горловини.
        Густина скрапленого газу СПБТ менша за густину бутану, чи ізобутану, якими початково заправлені балончики, тому при одинаковій вазі повторно заправлений балончик виявиться переповненим. По вазі потрібно заправляти менше.
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Газові балони (заправка) ] відповів(-ла) Ed.ua 11:18:21 25/09/2009
         to victour : Усе вірно крім твердження: "...бутану чи ізобутану, якими початково заправлені балончики..", Віктор та покажіть же нарешті де, яка фірма заправляє балончики чистим Бутаном чи чистим ізобутаном, чи ізобутан+бутан щоб використовувати в туризмі. Ви читали склад суміші на балончику ПРОПАН присутній в тій чи іншій %-тній кількості, і газова суміш називається відповідно пропан-бутанова, чи ізобутан-пропанова, чи ізобутан-пропан-бутанова.
         • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Газові балони (заправка) ] відповів(-ла) victour 12:04:50 25/09/2009
          Так, потрібно внести ясність в термінологію. Звичайно ніде в балончиках не використовується стопроцентний пропан чи бутан і відповідно від складу суміші цих вуглеводнів, згідно ДСТУ 4047-2001, їх називають: пропан, пропан-бутан, чи бутан. Так в в пропані технічному ПТ - пропану не менше 75%, в суміші пропану технічного і бутану технічного СПБТ - бутанів не більше 60%, в бутані технічному БТ - бутанів не менше 60%. Тому наведений нижче, за ссилкаи, склад газу підпадає під марку БТ і по простому називають бутан.
          Використання скрапленого газу з більшим вмістом бутанів викликано тим, що такий газ, маючи менший тиск насичених парів, не розірве ту бляшанку і цей газ має більшу калорійність.
          На форумі якось згадувалось, що повторно заправлений балончик краще горить на холоді, це тому, що в газі більше пропану.
          • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Газові балони (заправка) ] відповів(-ла) Ed.ua 12:55:08 25/09/2009
           "Тому наведений нижче, за ссилкаи, склад газу підпадає під марку БТ і по простому називають бутан. " НЕ ВІРНО. Я навмисно давав посилання де велика кількість бутану в фірмових балончиках, аби не бути голослівним на рахунок проблематичного використання бутану в зимовий період.
           Ось вам посилання http://equip.skitalets.ru/tour ism/tourism_stove/tourism_stov e_cartridge/8616/ де пропану 70% і під бутан технічний не вписується а в даному випадку по логіці вашого міркування катить під СПБТ згаданого вами ДСТУ Гази вуглеводневі зріджені паливні для комунального споживання,де С4 має бути не більше 60% а сума пропану і пропілену не регламентується (чим більше тим краще). Я пропоною всеж таки називати згадані суміші в фірмових балончиках пропан -бутановими ( бо пропан конче МУСИТЬ бути, а це окрема тема) , і не класифікувати їх за даним ДСТУ.
           Про калорійність, який показник мається на увазі? Якщо к-сть Ккал/кг (а ми хочемо заправляти по вазі) то "більшу калорійність" має пропан.
           • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Газові балони (заправка) ] відповів(-ла) victour 14:46:33 25/09/2009
            Добре, сперечатись не буду - в різних колах користуються різними назвами, хоча є стандарт України, наприклад, навіть на балончику за наведеним вище посиланням, де 70% пропану, чомусь пише BUTAN.
            На рахунок теплоти згорання - так, в Ккал/кг у пропана вона більша, та в Ккал/нм.куб теплота згорання більша у бутана. У той самий об’єм балончика, а наповнення обмежено розмірами картриджа, по вазі ми впхаємо менше пропану ніж бутану.
            • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Газові балони (заправка) ] відповів(-ла) Ed.ua 17:03:33 25/09/2009
             Ну і що що пише Butan? Берем одну і ту саму фірму, з одним і тим же складом газу , просто різні ємності, тут пише Butan http://oz.by/tourism/more10687 95.html
             тут http://oz.by/tourism/more10687 88.html та тут http://oz.by/tourism/more10671 03.html пише ы Бутан і Пропан.
             Поверніть цей http://oz.by/tourism/more10687 82.html балон за годинниковою стрілкою на 90град і ви побачите лише напис Propane 30
             а тут на балоні не розбереш, але в описі пише "вместимость 250 грамм газа пропанбутан".
             Давайте насамперед всеж таки, визначимось з термінологією, а тому, якщо це наведе якусь прозорість, продовжіть думку про стандарт України.
            • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Газові балони (заправка) ] відповів(-ла) Ed.ua 17:32:19 29/09/2009
             маю трохи часу, і можна внести деяку ясність:)
             І так, вважаю розібрались: суміш 70% пропану і 30% бутану в фірмових балончиках називаємо пропан-бутановою сумішшю і баста. Слово «технічна» будемо додавати, коли розмова йтиме за повторну заправку цих балончиків відповідними сумішами іншого призначення , де «технічна» вказує в тому числі на певну чистоту і можливі великі відхилення процентного складу від заявленого.
             Тепер оскільки з назвою газових сумішей розібралися і пройшовши мінімальний лікбез нас вже не зіб’є з пантелику а ні торгова марка (адже продають у нас ковбасу без м’яса і згущонку, в складі котрої молоко відсутнє) а ні просто дрібні рекламні неточності, і ви вже можете самі бачити ляпсуси дилерів.
             http://equip.skitalets.ru/tour ism/tourism_stove/tourism_stov e_cartridge/8613/
             чи тут http://equip.skitalets.ru/tour ism/tourism_stove/tourism_stov e_cartridge/8617/ .
            • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Газові балони (заправка) ] відповів(-ла) Ed.ua 17:46:50 29/09/2009
             Дальше суто технічне питання: «На рахунок теплоти згорання....» і взагалі усіх фізико-хімічних даних вже стало зрозуміло як важливо точно висловлюватись.
             Тим не менше, відповідь «На рахунок теплоти згорання - так, в Ккал/кг у пропана вона більша, та в Ккал/нм.куб теплота згорання більша у бутана.», стосовно нашої ситуації, заслуговує не більше ніж на 3(три ) бали.
             Viktour, ви ж самі вказуєте що заправляємо ми скраплений газ і ні облік відпуску газу на вашу маленьку ємність ні контроль заповнення балончика ви не будете вести в нормальних кубічних метрах, а для аргументу варто було вказати показники Ккал на л скрапленого пропану ,бутану, хоча і тут немало «підводних» камінців.
             Реплікою: «У той самий об’єм балончика, а наповнення обмежено розмірами картриджа, по вазі ми впхаємо менше пропану ніж бутану.» - ви хочете сказати що одержите виграш в кількості теплоти і скип’ятите більше води? А не тут то було, з кінцевим результатом буде «торба». ВИЯВЛЯЄТЬСЯ температура кипіння (а на кипіння також треба енергію) n-бутану «-0,5°С» при атм. тиску.
             За певних умов навіть годину гріючи теплом своїх рук металевий картридж з бутаном вам не вдасться закип’ятити і горнятка води. Мабуть це є одна з причин , по якій ви рекомендуєте оберігатись від попадання конденсату(газоліну) в балончики для газових горілок. Принагідно зазначу що відповідна температура кипіння iso-бутану становить "-11,7°С" а пропану " -42,07"
          • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Газові балони (заправка) ] відповів(-ла) victour 10:05:23 30/09/2009
           до Ed.ua: що до теплоти згорання (пишу тут, бо внизу завузилось)-
           Не йде мова про використання стопроцентних газів, а тільки про реальні суміші. В фірменному балоні переважно використовують суміш з більшим вмістом бутану (70%), а в повторно заправленому балоні вміст бутану близько 40-50%. Це значить, що при спалюванні газу з одинакових картриджів, повторно заправлений балончик (бутанів менше), в сумі, дасть менше тепла, хоча зможе працювати при нижчих температурах. Тобто - якщо теоретично взяти чистий пропан С3 (густина 501,1кг/м.куб, тепл.згор.-11079 ккал/кг) і н-бутан nC4 (густина 578,9кг/м.куб, тепл.згор.-10929 ккал/кг), то при спалюванні, наприклад 1л, цих газів отримаєм відповідно С3 - 5551,7ккал і nC4 - 6326,8ккал.
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Газові балони (заправка) ] відповів(-ла) climber 14:34:41 25/09/2009
         випадково я саме так роблю при заправці - нахиля. не повністю. А для очистки балона я просто його випорожнюю раз на рік.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Газові балони (заправка) ] відповів(-ла) Ed.ua 08:29:11 25/09/2009
       В фірменних балонах склад газу різний, в залежності від сезонного призначення та призначення цільового. Боюсь що на чистому бутані в зимову пору у туриста можуть бути трабли.
  • [ Re: Газові балони (заправка) ] відповів(-ла) sobashko@gmail.com 23:13:56 30/01/2013
   Де у Франківську заправити газовий балончик?
 2. [ Пила туристична ] додав(-ла) Larry 22:30:56 09/08/2009 [ permalink теми ]
  Що можете сказати про http://www.gorgany.com/product _info.php/products_id/4043 цю річ?
  Один раз бачив в дії, зацікавило.
  То ж на скільки такої штуки стає в дії, чи вона нормально точиться і як, чи зручна і все таке інше... Зараня дякую за відгуки..
  • [ Re: Пила туристична ] відповів(-ла) Liber72 09:29:04 10/08/2009
   Та нічогенький такий девайс, користуюсь уже 2 роки. точити не приходилось. самому користуватись не дуже зручно, клинить. а для двох-казка!! колоду розміром з ногу здоровенького мужика за 2 хв легко...!
  • [ Re: Пила туристична ] відповів(-ла) Tasic 16:25:20 10/08/2009
   Вломилася при першому ж використанні :)
   Перепилили пару галузі на тому з пили стали 2..
   Хороша сокирка - без альтернатив. Ну важче, але ламається менше :)
   Очевидно, потрібно дивитися, що за виробник.
   • [ Re: Re: Пила туристична ] відповів(-ла) Larry 22:14:50 10/08/2009
    Уже взяв, на вихідних випробую...
    А сокиру все одно берем, як же без неї, рідної )))
    Якщо що, виробник http://www.naruchnik.ru було на вкладиші написано )

    Всім дякую :)
   • [ Re: Re: Пила туристична ] відповів(-ла) Roman 01:05:41 16/08/2009
    Маю таку вже 3 роки, поки шо не поламалась.
    Правде ше м ніц не пиляв нею, крім одної гілки у парку для тесту...
    Ото все збираюсь спробувати на практиці
  • [ Re: Пила туристична ] відповів(-ла) Vudu 15:39:07 17/08/2009
   На Ґорґанах оця нездала.Купили на банду і після першого пиляння поламалася.Її у Львові виробляють. Краще найди в пластмасовій коробці, російську. В Тернополі 125 грн. Але російська...
 3. [ X Drive (чи якось так) ] додав(-ла) duda 17:23:14 09/08/2009 [ permalink теми ]
  Нещодавно їхав біля політеху і завиді новий магазин турспорядження (то за 5-м (високим) корпусом політеху). Нажаль останнім часом зайву годину-другу знайти важко щоб поглянути на асортимент товару. Хто був??, розкажіть, що там продають, які виробники, чи великий асортимент?? (намети, рюки, спальники, одяг, залізо) особливо цікавить наявність бюджетних скельних капців (до 800 грн), а то моя Міура вже "дозріла", а за нову 1200грн віддати нема як.
 4. [ Зламалась дуга намету ] додав(-ла) kombat 13:31:43 04/08/2009 [ permalink теми ]
  Зламалось у мене з"єднання алюмінієвої трубки дуги намету. Намет такий
  http://www.namioty.pl/Namiot_K omodo_Plus_XL,51,2,0,0,P,produ kty.html
  Десь ремонтують дуги чи треба шукати нову ?
  • [ Re: Зламалась дуга намету ] відповів(-ла) Alex 15:59:27 04/08/2009
   Ремонт - хіба своїми силами. Замінити трубку - звичайна річ, і недорого. Але у Львові продавці наметів ремкомплектів не завозять, тому треба шукати у Києві або за кордоном.
   • [ Re: Re: Зламалась дуга намету ] відповів(-ла) duda 17:23:49 04/08/2009
    Спробуйте задзвонити в горгани, команчеро та planet outdoor (все Львів). Варіант перший - купити нову дугу або коліно (таке точно є, але скоріш за все тре буде купляти нову дугу). Варіант 2 (тимчасовий) - спитайте за трубку яка насаджується на місце перелому (таке є в ремнаборі до моєї VauDe) або спробуйте знайти кусень труби трішки більшого діаметру і зафіксуйте по краям скотчем.
 5. [ Equipment killer -2 ] додав(-ла) myskiv 11:57:14 29/07/2009 [ permalink теми ]
  Усім кому цікаво взяти участь у тестуваннях спорядження, і яка наслідок отримати споряджзення за пів вартосіт, прошу зголошуватися.
  Інформація тут: http://www.robinzon-ua.com.ua/ ukr/news/equipment_killer_2/
 6. [ який взяти спальник ] додав(-ла) beholder 19:19:23 28/07/2009 [ permalink теми ]
  Всім привіт. Збираюсь придбати трисезонний спальник. Орієнтуюсь десь на 400+-50 грн (взимку в походи не ходжу). Думав брати щось з серії Terra Pharaon 200, 300 чи 400. Але може хто може підказати щось з тими ж теплотехнічними параметрами, але трохи меншої ваги та розміру. Буду вдячний.
 7. [ Намет: чистка і обробка дна ] додав(-ла) Mario 09:43:38 16/07/2009 [ permalink теми ]
  Привіт всім! Порадьте.
  Намет Commandor Midnight II. Після років експлуатації намету маю забруднене дно (глина, земля, трішки живиці), яке вже не так тримає воду: ставлю на дуже мокру траву, вологу землю після дощу - зсередини дно вологе (карімат знизу вологий), особливо в тих місцях, де є забруднення від глини.
  Чим можна те діло почистити. Бо чув що просто милом/порошком - то недобре. Знаю, що є всіляки чистячі засоби для мембран (куртки, капці). Чи вони підходять, чи тре щось спеціальне для дна?
  І чим пропитати дно? Бо теж є купа пропиток. Бачив пропитку для тенту. Вона підійде для дна?
  Як краще покривати: зсередини чи ззовні?
  • [ Re: Намет: чистка і обробка дна ] відповів(-ла) Vodogray 23:51:19 18/07/2009
   нічого з наметом не буде, якщо обережно випрати руками в розчині прального порошку, ретельно промити водою та дати висохнути. Потім нанести водовідштовхуючий засіб (salamander вже пробували-живе, знайдете ліпший за розумні кошти-дайте знати:-))), але перед тим як наносити (можна обробити текож тент і шви), раджу натягнути на стойки намет і дати йому після обробки обсохнути.
 8. [ ДІрка у дні! ] додав(-ла) 4UP 22:32:55 13/07/2009 [ permalink теми ]
  Люди добрі біда ... Позичив намет на фестиваль і дні зробилася невилика дирка ! намет " [url=http://x-rest.com.ua/terr a-incognita-platou-3-alu]Terra Incognita Platou 3[/url] ...Як її заклеїти ?* намет не мій хотілося б його файно відремонтувати........Допоможі ть будь ласка !)
  • [ Re: ДІрка у дні! ] відповів(-ла) 4UP 22:34:19 13/07/2009
   Як редагувати тему..?*

   поправка намет " Terra Incognita Platou 3 "
   ось посилання " http://x-rest.com.ua/terra-inc ognita-platou-3-alu "
   • [ Re: Re: ДІрка у дні! ] відповів(-ла) Vodogray 08:03:23 14/07/2009
    прочисть місце біля дирки органічним розчинником (знежирити та видалити бруд). В аптеці кипи пластир 5см (Воронєжзький-найдешевший, він найкраще виконає цю функцію) та заклей дірку з 2х сторін. Пластир має закривати дірку повністю. Метод випробуваний і діє вже кілька років))
    Гарних подорожей!
    • [ Re: Re: Re: ДІрка у дні! ] відповів(-ла) Roman 22:56:43 14/07/2009
     а може занести на вулканізацію? :)
     • [ Re: Re: Re: Re: ДІрка у дні! ] відповів(-ла) Ростик(ОбК) 09:50:17 15/07/2009
      Вулканізація це теж непогано.Найкраще, як на мене знежирити і заклеїти з двох сторін американським скотчем.Ту заразу нічим не відірвеш.Його можна придбати в Хмельницькому або в маазинах вашогго міста:))Діє безвідмовно.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: ДІрка у дні! ] відповів(-ла) квв 21:58:47 22/07/2009
       Я навіть шви на тенті ним клеїв. Вже 2 роки тримає. Ношу з собою в походи, ним багато шо можна заклеїти. Доречі, це спеціальний водостійкий скотч. Продають також в магазинах сантехніки.
 9. [ Палатка Tramp Sputnik ] додав(-ла) Mobbii 11:20:36 11/07/2009 [ permalink теми ]
  Доброго дня.
  Хтось щось може сказати на рахунок палатки Tramp Sputnik? http://www.tramp.in.ua/index.p hp?page=products&product=2 0030
  Трохи порився в інеті, але не знайшов ніяких відгуків про неї. Палатка двускатна, однослойна, позиціонують її як експедиційну.
  • [ Re: Палатка Tramp Sputnik ] відповів(-ла) Водопад 19:36:49 12/07/2009
   однослойні це відживше, по всіх параметрах двохслойні кращі.
   • [ Re: Re: Палатка Tramp Sputnik ] відповів(-ла) Ihor Smyk 20:10:30 12/07/2009
    Дуже гучно.

    А як з приводу хоча б такого варіанту? http://extreme-centre.com/tova r.php?pid=2283
    • [ Re: Re: Re: Палатка Tramp Sputnik ] відповів(-ла) duda 22:24:31 12/07/2009
     коли людина питається про запорожець...а їй кажуть шо в нього двигун позаду...тому вихлопна коротка і гуде сильно.....а тут приходить інший починає розкажувати шо у ламборгіні мотор теж позаду і все норм і кул....ну ви мене мабуть зрозуміли.
    • [ Re: Re: Re: Палатка Tramp Sputnik ] відповів(-ла) Roman 22:48:05 12/07/2009
     ти ба, яка цікава штука...
     а що за "Mountain Hardwear"? То щось сурйозне, чи просто "молоде та амбітне"?
     Бо я вперше чую...
     • [ Re: Re: Re: Re: Палатка Tramp Sputnik ] відповів(-ла) duda 13:09:58 13/07/2009
      це дуже серйозне спорядження яке використовується у найскладніших сходженнях.
     • [ Re: Re: Re: Re: Палатка Tramp Sputnik ] відповів(-ла) Kubik 14:16:41 13/07/2009
      тимав в руках такий журнал : http://www.rockpoint.cz/
      там зустрів багато невідомих брендів, серед яких був і вказаний, а були і вже відомі які є не самі неякісні зі з туристичних фірм ;), Дойтер, Мамут, Оспрей, Мармут, Ханна, Мейндл і т.д., сам не користувався, але думаю що раз бренд попав в один журнал з такими звірами, то вже не є самий поганий ;), доречі чеського пінгвіна і тріма я там не зустрів..
     • [ Re: Re: Re: Re: Палатка Tramp Sputnik ] відповів(-ла) Astrik 09:20:05 14/07/2009
      Якщо порівнювати з іншими відомими світовими брендами "Mountain Hardwear" справді відносно молоде, існує десь з 1993р., і в той же час дуже амбітне. За якістю товару, я б прирівняв цю контори до компаній рівня North Face, Sierra Design, Marmot, Deuter, Osprey, Arc’teryx, Lowe Alpine ін.
      Як і в будь якій компанії є більш менш якийсь профіль "Mountain Hardwear" має дуже хороші намети, спальники, одяг. Взуттям не займається, а рюкзаки, на мій погляд - не їхній коньок.
      Маю деякі речі цієї компанії- дуже задоволений.
      Мало представлений в Україні напевно через те що це дорогий бренд.

      До Kubik: Пінгвіна, Трім, Хана і їм подібні це компанії рівня східної європи, не більше. Тому у тому журналі, як і в багатьох інших відомих туристичних журналах , ти зустрінеш цих компаній.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Палатка Tramp Sputnik ] відповів(-ла) Astrik 09:21:34 14/07/2009
       поправка - "ти не зустрінеш цих компаній" :)
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Палатка Tramp Sputnik ] відповів(-ла) Kubik 09:08:52 15/07/2009
        а от палатки Hannah там якраз і були, може з Ханою не так все плачевно ? ;)

        можливо і інше спорядження було, просто мені одна палатка приглянулась от я і запамятав, що Ханна там є )))
  • [ Re: Палатка Tramp Sputnik ] відповів(-ла) duda 22:30:06 12/07/2009
   тепер по темі.
   якщо на літо....і не планувати ночівель на відкритих хребтах....1кг ваги ніяка 2-слойка не дасть, ціна правда кусюча, нічого особливого...а 70 вічнозелених хочуть.
 10. [ спальники ] додав(-ла) asd1606 15:46:20 07/07/2009 [ permalink теми ]
  Допомож1ть вибрати спальник! pinguin expert http://x-factor.com.ua/product _info.php?products_id=1302& ;cPath=91&sort=6d&filt er_manuf_10=on&price_from= &price_to=&sid=f32907f 7417cfc4169251e6336a7fa64 чи ROCK EMPIRE MONTANA (REGULAR)http://x-factor.com.u a/product_info.php?products_id =2376&cPath=91&sort=6d &filter_manuf_69=on&pr ice_from=&price_to=&si d=b000a0bfd451057ebb5bbdbf7825 f07a
  Дуже суттева р1зниця в ц1н1,температурн1 параметри одинаков1.Котрий з утеплювач1в кращий?.
  • [ Re: спальники ] відповів(-ла) Beskyd 10:43:03 08/07/2009
   щоб можна було переглянути лінки - робіть згідно інструкції. а по суті - користуюся pinquin spirit. він трохи холодніший від експерта, але пройшов 11-ти денний зимовий похід на відмінно. температури були, як для нього екстремальні, але я задоволений.
  • [ Re: спальники ] відповів(-ла) salatruk 21:23:21 08/07/2009
   Минулого року вибирав спальник, вибирав між Пінгвіном Експертом і Мармот Трестл... Пінгвін вразив поганою якістю (в порівнянні з Мармотом), взяв мармот, бомба, пінгвін нервово курить з боку :)
  • [ Re: спальники ] відповів(-ла) dychkoy 10:29:23 10/07/2009
   pinguin expert - особисто не користувався, тому сказати нічого не можу. Мій колєга має Спальник Mammut Kompakt Winter - при + температурі спати жаркувато. Сам користуюсь Mammut Kompakt 3-season (195) - максимально задоволений. Спав у ньому при -10 С в трусах і носках - супер. Він легший за expert, дешевший і надійніший. Розробляла фірма Ajungilak - 140 років на ринку.
   • [ Re: Re: спальники ] відповів(-ла) duda 18:45:23 11/07/2009
    Mammut Kompakt Winter? рекомендую, маємо з дівчиною про такому, температури відповідають заявленим, вага теж, зимою саме те що треба.
  • [ Re: спальники ] відповів(-ла) Ihor Smyk 20:15:55 12/07/2009
   Я б радив просто тести почитати наприклад тут: http://robinzon-ua.com.ua/foru m/index.php?s=210703d6ada71552 9e1513006d9f4615&showtopic=481
   Тільки зараз Пнгвін роблять уже не з polarguard утеплювача, а з primaloft. Вважається, що останній цікавіший, але поки власне його тестувань здається не робили прості смертні
   • [ Re: Re: спальники ] відповів(-ла) duda 13:16:16 13/07/2009
    це суб"єктивно, а фізіологія кожного організму особлива, люди які часто ходять в гори як правило психологічно готові що що може бути зимно+як правило вони і фізично краще підготовлені до несподіванок у вигляді холодів. а європейський тест робиться на спеціальному манекені, що імітує людину з середніми фізіологічними показниками, що безумовно є об"єктивніше.
  • [ Re: спальники ] відповів(-ла) IrishHighlander 02:33:24 28/07/2009
   Expert - дуже теплий але дуже обємний, та й важкуватий - реально десь 2,3кг

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.


список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::